Krystian Ochman przeżył trudne chwile? Wspomnienie artysty skradło serca internautów

Krystian Ochman przeżył trudne chwile? Wspomnienie artysty skradło serca internautów
Autor: screen z teledysku: Ochman - Wspomnienie (prod. @atutowy) Krystian Ochman przeżył trudne chwile? Wspomnienie artysty skradło serca internautów

Krystian Ochman od zawsze chciał śpiewać i iść śladami swojego słynnego dziadka, Wiesława Ochmana. Niewątpliwie jego największą miłością życia jest muzyka, jednak czy artysta miał złamane serce? Wszystko na to wskazuje!

Krystian Ochman zachwyca swoich fanów głosem, ale również amerykańską urodą. Nie jest tajemnicą, że artysta cieszy się dużym powodzeniem wśród kobiet. Aktualnie jego serce jest wolne, ale wiele wskazuje na to, że w przeszłości przeżył miłosny zawód lub przeżywa go aktualnie. Zwycięzca jedenastej edycji The Voice of Poland wydał utwór Wspomnienie, w którym śpiewa: - Nie wiem czy powinienem patrzyć się tak na Ciebie, w oczach widzę natchnienie, znikają światłocienie. To swoista zapowiedź debiutanckiego albumu, którego premiera już niebawem. Utwór przedpremierowo poznaliście na ESKA.pl.

Krystian Ochman jakiego nie znacie! Wywiad o The Voice of Poland, Eurowizji i nie tylko

Krystian Ochman - piosenka Wspomnienie

Wspomnienie - nowa piosenka Krystiana Ochmana od pierwszych chwil premiery cieszy się dużą sympatią internautów. Artysta wrócił z nowy singlem po dwóch świetnie przyjętych piosenkach. Mowa o numerze Światłocienie (ponad 2,4 mln streamów na Spotify, ponad 4 mln wyświetleń na YouTube) i Wielki tytuły (#1 miejsce na karcie na czasie YouTube, ponad 1,7 mln wyświetleń oraz ponad 600 tyś. streamów na Spotify).

Do piosenki powstał teledysk wyprodukowany przez ekipę Loft 2.2.5, w którym Krystian w tajemniczy sposób przekazuje tytułowe Wspomnienie grającej w nim modelce, Karolinie Kopyrskiej.

Najnowsze