Krystian Ochman śpiewa Światłocienie po angielsku. Ta wersja to mistrzostwo!

2021-04-28 0:46
Krystian Ochman śpiewa Światłocienie po angielsku. Ta wersja to mistrzostwo!
Autor: Wojtek Koziara Krystian Ochman śpiewa Światłocienie po angielsku. Ta wersja to mistrzostwo!

Krystian Ochman po angielsku radzi sobie lepiej niż w języku polskim - takie opinie pojawiły się w sieci, w czasie jego występów The Voice of Poland. Artysta, który zwyciężył ten właśnie muzyczny program od miesięcy imponuje swoim podejściem do śpiewania, a także tworzenia muzyki. To on połączył muzykę klasyczną z hip-hopowym brzmieniem. Swój talent udowodnił również śpiewając utwór Światłocienie po angielsku. Przekonajcie się o tym sami już teraz.

Światłocienie po angielsku, to spełnienie marzeń wszystkich fanów zwycięzcy jedenastej edycji The Voice of Poland. Krystian Ochman wyszedł naprzeciw oczekiwaniom swoich słuchaczy i stworzył anglojęzyczną wersję swojego debiutanckiego utworu. Wyczekiwanie na taką odsłonę hitu było dość duże, ponieważ niewątpliwie wnuk Wiesława Ochmana śpiewając po angielsku radzi sobie wybitnie dobrze. Nic dziwnego, w końcu Krystian Ochman urodził się i wychował w Stanach Zjednoczonych, niedaleko Waszyngtonu. Piosenka Światłocienie po angielsku pozwoli również artyście zdobyć nowych fanów na świecie.

Krystian Ochman - piosenka Lights In The Dark

Lights In The Dark to piosenka niespodzianka od Krystiana Ochmana dla największych fanów, którzy wyczekiwali światowo brzmiącej odsłony hitu Światłocienie. Jeszcze w grudniu podrzuciliśmy artyście pomysł o stworzeniu takowej wersji. Zobaczcie, jak zareagował.

Krystian Ochman jako dziecko. Słodkie zdjęcie poprawi wam humor!

Krystian Ochman jakiego nie znacie! Wywiad o The Voice of Poland, Eurowizji i nie tylko

Krystian Ochman - piosenka Światłocienie po angielsku

Krystian Ochman zrobił niespodziankę swoim fanom i po wypuszczeniu drugiego singla Wielkie tytuły, a także tuż przed wydaniem trzeciego solowego singla, wrzucił do sieci utwór Światłocienie po angielsku. Nowa wersja hitu, którą już teraz mogą pokochać zagraniczni słuchacze, nosi tytuł Lights In The Dark. Brzmienie, za które odpowiada Adam Wiśniewski @Atutowy i Tomasz Kulik jest dokładnie takie samo, jak w polskiej wersji. Tekst również nieco się różni, ale wszystko po to, by zachować jego oryginalne znaczenie.

Krystian Ochman - kim jest?

Krystian jest zwycięzcą 11. edycji The Voice of Poland oraz wnukiem słynnego polskiego tenora Wiesława Ochmana. Jego uczestnictwo w telewizyjnym show zostało bardzo entuzjastycznie przyjęte przez widzów. Ochman był nazywany objawieniem i fenomenem, a jego pierwszy autorski singiel Światłocienie był typowany jako jeden z najlepszych debiutanckich utworów laureatów The Voice of Poland. Urodził się i wychował w USA, niedaleko Waszyngtonu. Jego rodzice wyjechali do Stanów na studia i do pracy jeszcze w czasach komunizmu. Przełomowym momentem w życiu Krystiana było zagranie roli księcia w licealnym przedstawieniu. Gdy dziadek wysłuchał jego występu, zasugerował pomysł podjęcia studiów na Akademii Muzycznej w Katowicach.

Weronika Szymańska walczyła z Krystianem Ochmanem, teraz czaruje w solowej piosence!

Obok zdolności wokalnych, Krystian jest również instrumentalistą. Gra na fortepianie i trąbce oraz aktywnie uczestniczy w procesie twórczym podczas produkcji swojego materiału muzycznego.

Najnowsze