Weronika Szymańska walczyła z Krystianem Ochmanem, teraz czaruje w solowej piosence!

Weronika Szymańska walczyła z Krystianem Ochmanem, teraz czaruje w solowej piosence!
Autor: YouTube/The Voice of Poland Weronika Szymańska walczyła z Krystianem Ochmanem, teraz czaruje w solowej piosence!

Weronika Szymańska to artystka - odkrycie jedenastej edycji The Voice of Poland. Dała wyjątkową bitwę z Krystianem Ochmanem, czyli późniejszym zwycięzcą programu. Artystka pomimo odpadnięcia z muzycznego show nie zwinęła żagli i postanowiła wypuścić solowy utwór. Jak brzmi utwór Oddech? Przekonajcie się słuchając premierowo utworu - na ESKA.pl.

Weronika Szymańska i Krystian Ochman dali jedną z najlepszych bitew w historii polskiej odsłony The Voice of Poland. Duet doskonale poradził sobie z wykonaniem hitu Lovely, a wspólny występ artystów momentalnie zebrał uznanie w internecie. Wiele osób pisało, że nie może się doczekać wspólnego utworu Krystiana Ochmana i Weroniki Szymańskiej. Być może będzie ku temu okazja, ponieważ zwycięzca The Voice of Poland pracuje nad utworami na debiutancką płytę, a współautorka znakomitej bitwy zaczęła wydawać solowy materiał. Utwór Oddech, jak powiedziała ESKA.pl wokalistka, powstał dwa lata temu i to była pierwsza piosenka, do której napisała słowa i muzykę. - Pierwsza wersja oczywiście różniła się od tej finalnej. Za aranż odpowiedzialny jest Krzysztof Lewicki, a za nagrania, mix i mastering Karol Szot z Shotrecords. Chłopaków poznałam przy okazji innego projektu ale mogę zdradzić, że dalej pracujemy razem nad nowymi rzeczami - powiedziała nam Weronika Szymańska.

Weronika Szymańska prawie zatrzymała Krystiana Ochmana. Co dziś robi gwiazda The Voice?

Krystian Ochman jako Chris John - początek kariery w Stanach Zjednoczonych

Weronika Szymańska - piosenka Oddech

O czym jest piosenka Oddech? Weronika Szymańska zdradziła nam, że to utwór o tęsknocie za tym co było dobre i piękne. Tekst opowiada historię miłosną, dwojga ludzi, którzy choć żałują, nie potrafią ze sobą być. Najczęściej doceniamy coś dopiero gdy to stracimy i właśnie dlatego tak ważne jest pielęgnowanie siebie nawzajem. - Myślę, że każdy, kto chociaż raz przeżył rozczarowanie w miłości i nie tylko, odnajdzie w tej piosence cząstkę siebie - powiedziała artystka i dodała: - Bardzo zależało mi na tym żeby pierwszy singiel wydać wraz z teledyskiem. I choć startowałam z presją czasu i bez konkretnego scenariusza to razem z chłopakami z Rosarium Media, wspólnymi siłami stworzyliśmy miły dla oka i dopełniający muzykę obraz.

Weronika Szymańska zapewniła, że utwór Oddycham, to dopiero początek jej wielkich działań: - Mogę zapewnić, że dopiero się rozkręcam i to nie jest moja jedyna odsłona muzyczna. Planuję eksperymentować z nowoczesnymi brzmieniami i zaskakiwać Was muzycznie.

Najnowsze