Krystian Ochman jako dziecko. Słodkie zdjęcie poprawi wam humor!

Krystian Ochman jako dziecko. Słodkie zdjęcie poprawi wam humor!
Autor: Krystian Ochman - "Światłocienie" - Odcinek finałowy - The Voice of Poland 11 Krystian Ochman jako dziecko. Słodkie zdjęcie poprawi wam humor!

Krystian Ochman jest jednym z największych objawień polskiego rynku muzycznego ostatnich lat. Utalentowany, ale także pracowity 21-latek ma na swoim koncie dwa, dobrze przyjęte przez internautów single. Jego konta w mediach społecznościowych śledzi kilkaset tysięcy osób. To właśnie tam podzielił się zdjęciem, którego nigdy wcześniej nie ujawniał! Zobaczcie je już teraz.

Krystian Ochman jako dziecko wiedział, że najbardziej interesuje go muzyka, śpiewanie i sceniczne występy przed publicznością. Mając w rodzinie światowej sławy tenora, Wiesława Ochmana, od najmłodszych lat uczęszczał na lekcje śpiewu. Zasłużony zwycięzca jedenastej edycji The Voice of Poland od kilkunastu lat aktywny jest w mediach społecznościowych. Jeszcze zanim stał się popularny chętnie dzielił się z obserwującymi ważnymi momentami ze swojego życia. Pierwsze zdjęcie opublikował w 2013 roku. Miał wówczas 14 lat. Wtedy też Krystian Ochman jako Chris John stawiał pierwsze profesjonalne kroki. Pamiętamy, gdy to wspomnienie rozśmieszyło utalentowanego śpiewaka. A jak wyglądał mając około 7 lat? Artysta takiego zdjęcia z dzieciństwa jeszcze nigdy nie publikował! Po latach pojawiło się na jego InstaStories. Zobaczcie poniżej, czy bylibyście poznać, że to jest on.

Krystian Ochman o debiutanckiej płycie, Eurowizji i nowych piosenkach

Krystian Ochman jako dziecko - zdjęcie

Krystian Ochman postanowił podzielić się z fanami zdjęciem sprzed lat. Na InstaStories swojego profilu @krystianochman na Instagramie wrzucił zdjęcie pokazując, jak wyglądał mając 6-7 lat. Dziś to poważny mężczyzna, który imponuje kobietom. Czy już wtedy było widać, że ten chłopak będzie znakomitym artystą? Zobaczcie sami:

Krystian Ochman jako dziecko. Słodkie zdjęcie poprawi wam humor!
Autor: https://www.instagram.com/krystianochman/ Krystian Ochman jako dziecko. Słodkie zdjęcie poprawi wam humor!

Krystian Ochman - kim jest?

Krystian Ochman to jedna z największych nadziei muzycznego rynku na nadchodzące lata. Młody, utalentowany i niezwykle pracowity artysta ma na swoim koncie dwa single. Wydał utwór Światłocienie, a także piosenkę Wielkie tytuły. Oba numery zapowiadają debiutancki album, który ma pojawić się jeszcze w tym roku. Jeszcze zanim wygrał The Voice of Poland 11 uznaliśmy, że jest dużym objawieniem muzycznego show. 

Krystian Ochman urodził się i wychował w USA, niedaleko Waszyngtonu. Jego rodzice wyjechali do Stanów na studia i do pracy jeszcze w czasach komunizmu. Przełomowym momentem w życiu Krystiana było zagranie roli księcia w licealnym przedstawieniu. Gdy dziadek wysłuchał jego występu, zasugerował pomysł podjęcia studiów na Akademii Muzycznej w Katowicach. Obok zdolności wokalnych, Krystian jest również instrumentalistą. Gra na fortepianie i trąbce oraz aktywnie uczestniczy w procesie twórczym podczas produkcji swojego materiału muzycznego.

Najnowsze