Krystian Ochman na Eurowizji 2021 z piosenką Wielkie tytuły? Fani nie mają wątpliwości!

i

Autor: Robin Utrecht/ Rex Features/East News Krystian Ochman na Eurowizji 2021 z piosenką Wielkie tytuły? Fani nie mają wątpliwości!

Krystian Ochman na Eurowizji 2021 z piosenką Wielkie tytuły? Fani nie mają wątpliwości!

2021-02-27 18:55

Krystian Ochman pewniakiem na Eurowizji 2021? Internauci teraz już nie mają wątpliwości, że młody wokalista powinien otrzymać bilet na Konkurs Piosenki, który tym razem, dzięki zwycięstwu Duncana Laurence'a, odbędzie się w Rotterdamie. Ochman właśnie ujawnił nowy utwór, który powoduje ciarki na całym ciele. Przekonajcie się sami.

Krystian Ochman na Eurowizji 2021 to marzenie fanów od kilku miesięcy. Gdy wnuk Wiesława Ochmana wygrał jedenastą edycję The Voice of Poland internauci jasno określili, że jeśli ktoś ma reprezentować biało-czerwone barwy w Rotterdamie, to powinien to być właśnie utalentowany śpiewak lub Alicja Szemplińska, która nie miała okazji zaprezentować się widzom w Europie w wyniku trudnej sytuacji epidemicznej i odwołania wydarzenia. Sam Krystian Ochman o Eurowizji wypowiadał się pozytywnie, jednak powiedział nam, że mógłby pojawić się na scenie, ale tylko i wyłącznie wtedy, jeśli obok niego będzie Alicja Szemplińska.

Krystian Ochman na Eurowizji 2021? Mamy 7 dowodów, że to dobry pomysł!

Krystian Ochman na Eurowizji 2021? Solowo nie, ale chętnie z Alicją Szemplińską!

Krystian Ochman na Eurowizji 2021? Czy wystąpi?

Lada chwila ogłoszony zostanie reprezentant Polski na Eurowizji 2021. Publiczny nadawca, czyli Telewizja Polska, ma czas do 15 marca, by przedstawić Europejskiej Unii Nadawców swój wybór, a do 26 marca nadawca musi nagrać występ sceniczny wokalisty. Po premierze utworu Wielkie tytuły fani nie mają wątpliwości, że powinien to być Krystian Ochman.

Alicja Szemplińska wywołuje gęsią skórkę! Ma dużą nadzieję na Eurowizję?

Momentalnie, tuż po premierze teledysku drugiego singla Ochmana, pojawiło się kilkanaście komentarzy o tym, że artysta powinien otrzymać bilet na Eurowizję. 

- Marzenie żebyś wystąpił na Eurowizji

- Podoba mi się jeszcze bardziej niż Światłocienie. Bardzo kibicuję, naprawdę. W zwrotkach w pewnych momentach są tak pięknie dobrane słowa obok siebie, że ich dźwięk po sobie momentalnie wywołuje ciarki. Chętnie zobaczyłabym kiedyś coś w takim wydaniu na eurowizji!

- Czekamy na występ na Eurowizji !!! Jeśli nie w tym roku to w następnym!!!

- To powinno iść na Eurowizję

- Oby Eurowizja 2021!

- Mam nadzieje, że Ochman lub Sanah wystąpią kiedyś na Eurowizji bo mamy wygraną w kieszeni

- Właśnie ktoś taki powinien reprezentować nasz kraj na Eurowizji.

- piszą internauci pod teledyskiem utworu Wielkie tytuły. Sam klip najnowszego singla wyreżyserował i zmontował Bartosz Mieloch. Za tekst odpowiada Krystian Ochman we współpracy z Tomaszem Kulikiem. Produkcją zajął się Adam Wiśniewski, znany bardziej jako @Atutowy. To połączenie dwóch muzycznych światów gwarantuje świeżość oraz wyjątkowość na polskim rynku. Jako pierwsi w Polsce ujawniliśmy fragment i tekst Wielkie tytuły. Czy ten utwór w języku angielskim byłby świetną propozycją? Oceńcie sami już teraz:

Sonda
Krystian Ochman na Eurowizji 2021 - to dobry pomysł?

Po świetnie przyjętym singlu Światłocienie (1,5 mln streamów na Spotify, 3 mln wyświetleń na YouTube), Ochman powrócił z nowym utworem pt. Wielkie tytuły. 

Krystian Ochman - kim jest?

Urodził się i wychował w USA, niedaleko Waszyngtonu. Jego rodzice wyjechali do Stanów na studia i do pracy jeszcze w czasach komunizmu. Przełomowym momentem w życiu Krystiana było zagranie roli księcia w licealnym przedstawieniu. Gdy dziadek wysłuchał jego występu, zasugerował pomysł podjęcia studiów na Akademii Muzycznej w Katowicach. Obok zdolności wokalnych, Krystian jest również instrumentalistą. Gra na fortepianie i trąbce oraz aktywnie uczestniczy w procesie twórczym podczas produkcji swojego materiału muzycznego.

Krystian jest zwycięzcą 11. edycji The Voice of Poland oraz wnukiem słynnego polskiego tenora Wiesława Ochmana. Jego uczestnictwo w telewizyjnym show zostało bardzo entuzjastycznie przyjęte przez widzów. Ochman był nazywany objawieniem i fenomenem, a jego pierwszy autorski singiel Światłocienie był typowany jako jeden z najlepszych debiutanckich utworów laureatów The Voice of Poland.