Krystian Ochman na Eurowizji 2021? Solowo nie, ale chętnie z Alicją Szemplińską!

Krystian Ochman na Eurowizji 2021? Solowo nie, ale chętnie z Alicją Szemplińską!
Autor: ESKA.pl / Universal Music Poland Krystian Ochman na Eurowizji 2021? Solowo nie, ale chętnie z Alicją Szemplińską!

Krystian Ochman na Eurowizji 2021? Bardzo chętnie - odpowiedział zwycięzca 11. edycji The Voice of Poland. Stawia jednak jeden warunek, by obok niego na scenie stanęła Alicja Szemplińska.

Spis treści

  1. Krystian Ochman - Eurowizja 2021

Krystian Ochman - Eurowizja 2021 z udziałem wokalisty, który dysponuje niezwykłym głosem to marzenie wielu osób. Udział 21-letniego śpiewaka w prestiżowym Konkursie Piosenki byłby niemalże pewny i dziś zastanawialibyśmy się, jak sobie poradzi. Tak by z pewnością było, gdyby nie odwołane tegoroczne, 65. wydanie Eurowizji. Trudna sytuacja epidemiczna w całej Europie sprawiła, że organizatorzy musieli anulować wydarzenie, w którym Polskę reprezentować miała Alicja Szemplińska, laureatka 10. edycji The Voice of Poland. Internauci, z jednej strony uważają, że bilet na Eurowizję 2021 należy się właśnie Alicji Szemplińskiej, jak nikomu innemu, a z drugiej strony twierdzą, iż nie można zmarnować świeżości i niezwykłego talentu, Krystiana Ochmana. Sam zainteresowany skomentował prowadzone w internecie dyskusje przez fanów konkursu. Jednogłośnie powiedział, że nie czuje się aż tak pewny siebie, by stanąć na dużej, eurowizyjnej scenie. Stwierdził jednak, że raźniej byłoby mu w duecie z Alicją Szemplińską! Obejrzyjcie poniższe wideo i dajcie znać, czy chcecie zobaczyć duet Krystian Ochman i Alicja Szemplińska na Eurowizji 2021!

Krystian Ochman na Eurowizji 2021? Mamy 7 dowodów, że to dobry pomysł!

Krystian Ochman na Eurowizji 2021? Solowo nie, ale chętnie z Alicją Szemplińską!

Krystian Ochman - Eurowizja 2021

Krystian Ochman na Eurowizji 2021 to pewniak internautów, którzy wykonaniu piosenki Światłocienie w The Voice of Poland 11 zgodnie uznali, że Telewizja Polska powinna wybrać Ochmana, jako człowieka z biało-czerwoną flagą w Rotterdamie. Artysta sam powiedział dokładnie w rozmowie z ESKA.pl:

Myślę, że to jest fajny pomysł, ale nie przychodzi mi do głowy, że mógłbym to zrobić. Nie jestem do tego przygotowany i jestem pewny, że Alicja Szemplińska jest najlepszą kandydatką, by nas reprezentować na Eurowizji.

- opowiedział Krystian Ochman. W kolejnych częściach rozmowy z Krystianem Ochmanem dowiecie się między innymi, czy planuje powrót i start w The Voice America, czy chce nagrać utwór z Taco Hemingway'em, czy pojawi się anglojęzyczna wersja hitu Światłocienie, czy pojawi się piosenka z Michałem Szpakiem, a także kiedy premiera jego debiutanckiego albumu.

Najnowsze