Krystian Ochman jako Chris John - wspomnienie ROZŚMIESZYŁO zwycięzcę The Voice of Poland

Krystian Ochman jako Chris John - wspomnienie ROZŚMIESZYŁO zwycięzcę The Voice of Poland
Autor: ESKA.pl Krystian Ochman jako Chris John - wspomnienie ROZŚMIESZYŁO zwycięzcę The Voice of Poland

Krystian Ochman z dużą radością wrócił wspomnieniami do dawnych, beztroskich czasów, gdy tworzył w swoim pokoju. Zobaczcie, jak wyglądał początek muzycznej drogi zwycięzcy The Voice of Poland 11!

Spis treści

  1. Krystian Ochman - początek kariery
  2. Krystian Ochman - kim jest?

Krystian Ochman postawił mocny krok na muzycznym rynku a wszystko to po zwycięstwie w The Voice of Poland i premierze singla Światłocienie. Sam swoją przygodę ze śpiewaniem rozpoczął mając zaledwie 13 lat. Wtedy jednak, jak powiedział w rozmowie z ESKA.pl, nie wiedział, jaką muzyczną drogę wybierze i nie był do końca przekonany, w jakim repertuarze powinien śpiewać. Siedem lat temu swoje umiejętności przetestował w amerykańskiej wersji programu The Voice. Odpadł wówczas na etapie castingów. Młody Krystian nie przestawał śpiewać i nieustannie szlifował swoje wokalne umiejętności. Chcąc dążyć śladami swojego słynnego dziadka, Wiesława Ochmana, Uczęszczał do muzycznej szkoły, a w pewnym momencie stworzył kanał w serwisie YouTube nagrywając jako... Chris John. Jak wyglądał początek kariery zwycięzcy The Voice of Poland 11? Zobaczcie nasze wideo, bo tej reakcji nie da się zapomnieć. 

Krystian Ochman nie dostał się do The Voice America! Zaważył jeden szczegół [TYLKO U NAS]

Krystian Ochman jako Chris John - początek kariery w Stanach Zjednoczonych

Krystian Ochman - początek kariery

Wspomnienia początku zabawy muzyką wzbudzają u Krystiana Ochmana ogromną radość, uśmiech na twarzy, a nawet głośny śmiech. Artysta z wielką chęcią wrócił do dawnych czasów, kiedy jako nastoletni chłopak brał udział w warsztatach muzycznych, musicalach, czy indywidualnych zajęciach z nauczycielami. Beztroski czas szlifowania głosu wyszedł mu na dobre. Krystian Ochman zdradził nam, skąd wziął się pomysł na tworzenie, jako Chris John, a także 

Chris John, to ja jak byłem w liceum. Pisałem wtedy swoje piosenki i miałem wspaniałego nauczyciela, który był też naszym dyrektorem muzycznym, jak robiliśmy przedstawienia musicalowe, prowadził naszą grupę accapelową, nazwaliśmy się Super Tonics. Pisałem utwory i zazwyczaj go brałem do siebie i śpiewaliśmy razem. Myśleliśmy o tym, żeby coś stworzyć razem od zera i bym miał inne imię na scenie, to by było Chris John. Na pierwsze mam Krystian a na drugie Jan, więc pomyślałem, że tak będzie fajnie. Oczywiście teraz się trzymam Krystian Ochman, bo jestem dumny ze swojego imienia i nazwiska. Nie wiem, może kiedyś to zmienię, zobaczymy!

- opowiedział Krystian Ochman aka Chris John. W kolejnych częściach rozmowy z Krystianem Ochmanem dowiecie się między innymi, czy planuje powrót i start w The Voice America, czy zamierza wziąć udział w Eurowizji, czy chce nagrać utwór z Taco Hemingway'em, anglojęzyczną wersję hitu Światłocienie, a także kiedy premiera jego debiutanckiego albumu.

Krystian Ochman - kim jest?

Kim jest Krystian Ochman? Jest tenorem, który dał już sporo koncertów na terenie całej Polski. Jego dziadek, to światowej sławy tenor, Wiesław Ochman. Brał udział również w spektaklach musicalowych w Stanach Zjednoczonych. Jak to się stało, że trafił do Stanów Zjednoczonych? Jego rodzice wyjechali do Stanów na studia i do pracy jeszcze w czasach komunizmu. Dziadkiem Krystiana jest słynny polski tenor Wiesław Ochman. Przełomowym momentem w życiu Krystiana było zagranie roli księcia w licealnym przedstawieniu. Dziadek po wysłuchaniu tego występu zaproponował mu studia na Akademii Muzycznej w Katowicach. Dziadek jest dla Krystiana wzorem do naśladowania i idolem. Udział w programie The Voice Krystian traktuje jak swój big break - wielką szansę, którą ma zamiar wykorzystać. Mocno wierzy w to, że sukces osiąga się przede wszystkim ciężką pracą. Krystian Ochman to zwycięzca The Voice of Poland 11! W jego głosie zakochali się widzowie, internauci oraz trenerzy. 

Najnowsze