Kraków Live Festival 2019 - zdjęcia z imprezy. Tak artyści rozwalili scenę!

2019-08-18 10:00
Macklemore
Autor: ANETA ZUREK / POLSKA PRESS/Polska Press/East News

Kraków Live Festival to zdecydowanie jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych w tym roku. To już kolejny raz, kiedy organizatorzy imprezy stanęli na wysokości zadania i zaprosili na dwie rozstawione sceny największe gwiazdy z Polski i z zagranicy. Trzeba przyznać, że KLF jest prawdziwym corocznym świętem muzyki dla każdego, bez względu na upodobania muzyczne czy wiek. Na ESKA.PL prezentujemy zdjęcia z obu dni trwania Kraków Live Festival 2019.

Kraków Live Festival 2019 rozpoczął się w piątek, 16 sierpnia. Impreza, która od kilku lat uważana jest za jedno z najbardziej atrakcyjnych wydarzeń muzycznych trwała w najlepsze przez dwa dni. Już pierwszy dzień udowodnił wszystkim, którzy kupili bilet, że podjęli bardzo dobrą decyzję. Na Main Stage oraz Kraków Stage zaprezentowali się doskonale znani wszystkim artyści, jak również tacy, którzy dla wielu osób z publiczności byli prawdziwym odkryciem. Pomimo tego, że na kilka dni przed rozpoczęciem Kraków Live Festival swój występ odwołała Banks, organizatorzy udźwignęli ten problem i zapewnili zastępstwo w postaci Aurory, która porwała festiwalowiczów swoim występem. Kto jeszcze wystąpił na Kraków Live Festival?

Kraków Live Festival dzień 1 - zdjęcia

Pierwszy dzień Kraków Live Festival 2019 rozpoczął się o godzinie 17:00. Wtedy to na główną scenę wszedł Krzysztof Zalewski z zespołem. Gwiazdor wykonał najpopularniejsze przeboje ze swojego repertuaru, m.in. doskonale znany wszystkim Początek. W dalszej kolejności, Main Stage przejęli goście zagraniczni: Ski Musk The Slump Dog, który wszedł za Banks, doskonale znany wszystkim raper Macklemore, który zapewnił prawdziwe szaleństwo oraz DJ Snake, który sprawił, że Muzeum Lotnictwa Polskiego stało się miejscem wielkiej imprezy.

Jeśli chodzi o Main Stage drugiego dnia, czyli 17 sierpnia 2019 roku, to przejęli ją: Rosalie, Years & Years, Post Malone oraz Calvin Harris, który postawił na zapierające dech w piersiach efekty pirotechniczne. Szkocki DJ docenił polską publiczność i podziękował jej na Instagramie za wspólną zabawę.

Poza Main Stage, koncerty rozgrywały się również na Kraków Stage. To właśnie na niej zaprezentowali się równie znakomici artyści. Pierwszego dnia byli to: Tuzza, Marcelina, AURORA oraz Natalia Nykiel, która zaskoczyła wszystkich fanów wykonaniem wielkiego przeboju z repertuaru Lady Gagi o tytule Born This Way, natomiast drugiego: Kacperczy, Król, Masego oraz PRO8L3M.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze