Te piosenki wyprodukował Calvin Harris, a wy nie mieliście o tym pojęcia!

2019-08-17 8:11
Calvin Harris
Autor: Wiese/FaceToFace/REPORTER

Calvin Harris to bezsprzecznie jeden z najpopularniejszych DJ-ów i producentów muzycznych na świecie, który dzięki swojemu talentowi podbił serca słuchaczy na całym świecie. Co więcej, każdy z utworów Calvina z miejsca staje się hitem na listach przebojów, dlatego popularni artyści proszą go o to, by stworzył coś dla nich. Na ESKA.pl zebraliśmy te kawałki, za które odpowiada 35-letni muzyk, a wy mogliście o tym nie wiedzieć!

Calvin Harris - piosenki popularnego DJ-a zachwycają fanów na całym świecie, jak również pozostałych wykonawców. Popularny producent może pochwalić się współpracą z największymi gwiazdami muzyki. Nie ma się co dziwić, w końcu jest niezwykle utalentowany! O tym, jak świetnie sobie radzi, już niebawem przekonają się polscy fani podczas Kraków Live Festival 2019, na którym Calvin Harris to jedna z głównych gwiazd. My przypominamy utwory, które wyprodukował dla innych artystów, a wy zapewne nie mieliście o tym pojęcia.

Kylie Minogue - In My Arms

Tak, tak, Calvin Harris zajmował się muzyką na długo, zanim jego własne kompozycje stały się światowymi hitami. W 2008 roku Kylie Minogue wydała jeden ze swoich największych przebojów In My Arms, a za jego produkcję odpowiada właśnie popularny DJ.

Rihanna - Where Have You Been

Wszyscy doskonale znamy efekty współpracy Calvina z Rihanną w postaci singli This Is What You Came For czy We Found Love. Nie każdy jednak wie, że szkocki DJ odpowiada również za wielki przebój Where Have You Been.

Cheryl - Call My Name

Cheryl Cole ma na swoim koncie wiele przebojów, a jednym z największych jest właśnie Call My Name. O doskonałe hitowe brzmienie utworu zadbał właśnie sam Calvin Harris. Piosenka podbiła serca słuchaczy na całym świecie w 2012 roku.

John Newman - Olé

Brytyjski wokalista to kolejny z artystów, który poznał się na talencie szkockiego producenta. W 2016 roku, poprosił on Calvina Harrisa w napisaniu i wyprodukowaniu utworu Olé. Kompozycja nie stałą się jednak takim przebojem, jak pozostałe utwory z listy.

Rita Ora - I Will Never Let You Down

To jeden z największych hitów, jakie w swoim katalogu posiada Rita Ora. Piosenka podbiła listy przebojów na całym świecie, docierając między innymi do 1. miejsca w Wielkiej Brytanii. Za tekst i produkcję odpowiada Calvin Harris.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze