Konkurs: wygraj bilety na film Laleczka w wybranym kinie Cinema City!

2019-06-20 20:19
laleczka
Autor: YouTube/ KinoSwiatPL

Lubisz horrory? Nie możesz przegapić najnowszego filmu Laleczka! Ta przerażająca opowieść z pewnością wbije cię w fotel! Na ESKA.pl mamy dla was podwójne bilety na seans w wybranym kinie Cinema City! Wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie!

20 czerwca na ekrany polskich kin wejdzie Laleczka, współczesna wersja kultowego horroru. Laleczka przedstawia historię Karen (Aubrey Plaza), która w prezencie urodzinowym daje synowi (Gabriel Bateman) lalkę. Kobieta nie jest jednak świadoma złowieszczej natury zabawki. Ta historia prawdziwie zmrozi wam krew w żyłach! Teraz możecie zobaczyć horror z bliską osobą w Cinema City. Co trzeba zrobić? Wystarczy wygrać! 

Zobacz też: Bezlitosna fala upału w Polsce! Koniec czerwca z piekielną temperaturą [MAPA]

Konkurs - wygraj bilety na film Laleczka w Cinema City

Bilety na film Laleczka mogą być wasze! Mamy dla was 10 podwójnych zaproszeń na najnowszy horror. Żeby wziąć udział w naszym konkursie wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie: 

Jakiej zabawki ty bałeś się w dzieciństwie? Odpowiedź uzasadnij. 

Pamiętajcie, że wygrywają najciekawsze odpowiedzi! Na zgłoszenia czekamy od 19 czerwca do niedzieli 23 czerwca 2019 do godziny 23:59. Wysyłajcie je w wiadomości prywatnej na naszym profilu eska.pl na Facebooku! Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ. Wyniki konkursu - 11 czerwca! 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze