Jakie nosiłbyś imię, gdybyś urodził się osobą przeciwnej płci? QUIZ

2020-05-20 11:06
Dzieci
Autor: East News / ADRIAN SLAZOK/REPORTER

Imię to coś, co otrzymujemy w pierwszym prezencie od naszych rodziców. Niektórzy swoje uwielbiają, inni nienawidzą. Większość z nas przyzwyczaiła się jednak do tego, że je nosi i nigdy nie myślała o zmianie. Co jednak gdybyśmy mieli otrzymać nagle imię pasujące do płci przeciwnej niż nasza? Sprawdźcie!

Każdy z nas nosi imię i nazwisko. Niektórzy mogą cieszyć się również pseudonimem lub ksywą. Jest to nam niezbędne, by móc żyć w społeczeństwie, komunikować się z innymi i brać udział we wszystkim, co ważne. Jak jednak brzmiałoby twoje imię, gdybyś urodził się jako osoba innej płci? Możesz to sprawdzić w naszej zabawie! Wystarczy rozwiązać prosty quiz na ESKA.pl. On z pewnością rozwieje wszystkie wasze wątpliwości!

Zobacz też: Kawałek Polski zniknie pod wodą? To przez ocieplenie klimatu!

Domowe Granie: Alicja Szemplińska zaśpiewała Empires! Tym wykonaniem wygrałaby Eurowizję!

Quiz - Jakie nosiłbyś imię, gdybyś urodził się osobą przeciwnej płci?

Jakie nosiłbyś imię, gdybyś nie urodził się mężczyzną, tylko kobietą? Jak nazwaliby cię rodzice, gdybyś była nie dziewczynką, a chłopcem? Sprawdź to już teraz! Wystarczy odpowiedzieć na kilka pytań. Quiz znajdziecie poniżej.

Quiz: Jakie nosiłbyś imię, gdybyś urodził się osobą przeciwnej płci?

Pytanie 1 z 7
Wybierz kolor:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze