Koniunkcja Wenus i Marsa - co to znaczy? Dlaczego ten dzień jest najszczęśliwszy w lipcu 2021?

2021-07-13 8:18 Ewelina Kulasza
kosmos, planety
Autor: pixabay.com

Koniunkcja Wenus i Marsa zbliża się wielkimi krokami. To wyjątkowa chwila, ponieważ ostatnie takie zjawisko miało miejsce w 2019 roku. Czym dokładnie jest koniunkcja i jak wpływa na człowieka? Dlaczego ten dzień uznawany jest za najszczęśliwszy i kiedy dokładnie wypada? Ważne szczegóły na ten temat, znajdziecie poniżej.

Koniunkcja Wenus i Marsa - co to znaczy? Dlaczego ten jeden dzień jest najszczęśliwszy w lipcu 2021? To może zaciekawić wiele osób. Lipiec to zdecydowanie ciepły i wakacyjny miesiąc. Mało kto wie, ale właśnie w tym miesiącu będzie miała miejsce koniunkcja Wenus i Marsa. Co to dokładnie oznacza? Czym jest koniunkcja tych dwóch planet? Otóż jest to nic innego, jak ustawienie się Wenus i Marsa naprzeciwko siebie, tak jakby patrzyły na siebie w lustrze. Ponadto idealnie się uzupełniają, co według astrologów zwiastuje ogromne szczęście. Co ciekawe, Wenus odpowiada za kobiecość, a Mars za wszystko to co związane jest z mężczyznami. Dzięki Wenus, sprawy miłosne znacznie lepiej się rozwijają, natomiast Mars odpowiada za motywację i zachęca do działania. Te dwie planety osobiste mają ogromny wpływ na człowieka, dlatego lipiec 2021 przyniesie same dobra, najbardziej w jeden dzień, gdy nastąpi koniunkcja Wenus i Marsa.

ZOBACZ TAKŻE: Horoskop tygodniowy 12-18.07. Jak wpłynie na Ciebie koniunkcja Wenus i Marsa? [WSZYSTKIE ZNAKI ZODIAKU]

TikTok - hity 2021. Te piosenki podbiły muzyczną aplikację!

Koniunkcja Wenus i Marsa - DATA

Koniunkcja Wenus i Marsa przypada na wtorek 13 lipca 2021 roku. Będzie to najgorętszy dzień w tym miesiącu, a w dodatku najszczęśliwszy. Tego dnia los będzie nam sprzyjać szczególnie w sprawach miłosnych, ale również zawodowych. Te dwie planety połączą swoje siły i pomogą kontynuować pewną wiadomość, a nawet sprawią, że niektóre problemy przestaną istnieć. W powietrzu będzie unosić się aura, która będzie sprzyjać wszystkim zakochanym, ale także singlom.

Najnowsze