Koniec roku szkolnego 2021 - kiedy wypada?

Koniec roku szkolnego
Autor: KAROLINA MISZTAL/REPORTER

Koniec roku szkolnego 2021 już blisko? Choć nowy rok dopiero się rozpoczął, uczniowie już z niecierpliwością wyczekują zakończenia roku szkolnego, a tym samym upragnionych wakacji. Ile dni pozostało do końca roku szkolnego 2021? Szczegółowe informacje na ten temat zdradzamy poniżej.

Koniec roku szkolnego 2021 - kiedy wypada? Szczegółowe informacje na ten temat w większej mierze interesują oczywiście uczniów, którzy już teraz zastanawiają się, kiedy dokładnie będą mogli odebrać swoje świadectwo ukończenia szkoły i z luźną głową cieszyć się nadchodzącymi wakacjami. Koniec roku szkolnego jest zawsze takim momentem, któremu towarzyszy wiele skrajnych emocji, takich jak płacz i szczęście w jednym. Uczniowie z jednej strony są smutni, że przez najbliższe miesiące nie będą widywać swoich przyjaciół ze szkolnej ławki, jednak perspektywa długich ciepłych wakacji już na samą myśl wywołuje u nich uśmiech na twarzy. 

Koniec roku szkolnego 2021 - kiedy wypada i w jaki dzień dokładnie? W 2021 koniec roku szkolnego wypada dokładnie w piątek, 25 czerwca, co oznacza, że zakończenie roku szkolnego odbędzie się za około 6 miesięcy, bądź jak kto woli 24 tygodnie.

Koniec roku szkolnego 2021 - DATA 

Koniec roku szkolnego 2021 odbędzie się w piątek, 25 czerwca, co oznacza, że pierwszy oficjalny dzień wakacji to sobota, 26 czerwca. Do upragnionej przerwy wakacyjnej pozostało około 6 miesięcy, dzięki czemu z każdym dniem uczniowie są jej coraz bliżej.

Koniec roku szkolnego w zdalnej szkole. Pożegnanie online
Najnowsze