Konferencja premiera na żywo - czy jest dzisiaj? Kiedy następna konferencja? [5.11.2020]

2020-11-05 11:19
Konferencja premiera na żywo - czy jest dzisiaj? Kiedy następna konferencja? [5.11.2020]
Autor: Mateusz Grochocki/East News Konferencja premiera na żywo - czy jest dzisiaj? Kiedy następna konferencja? [5.11.2020]

Konferencja premiera na żywo cieszy się dużą popularnością. Tylko na oficjalnym profilu Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, w czasie rzeczywistym, ogląda ją ponad 10 tysięcy osób. Do tego wyniku należy doliczyć oglądalność konferencji w telewizji, a także innych źródłach internetowych. Nic dziwnego, że zainteresowanie jest tak duże, w końcu w czasie trwania spotkania prasowego ogłaszane są nowe decyzje mające na celu uchronić społeczeństwo przed transmisją wirusa. Kiedy jest następna konferencja premiera? Data i szczegóły do sprawdzenia na ESKA.pl.

Spis treści

  1. Konferencja premiera na żywo - czy jest dzisiaj 5.11.2020?
  2. Konferencja premiera - kiedy następna konferencja?

Konferencja premiera - czy jest dzisiaj? Czy jest konferencja 5 listopada 2020? Zastanawiacie się, kiedy następna konferencja prasowa? Internauci przyzwyczaili się, że każda konferencja premiera 2020 ma związek z przekazaniem istotnych informacji dotyczących obecnej sytuacji epidemicznej w naszym kraju lub wprowadzeniem nowych restrykcji, czy też zasad mających uchronić społeczeństwo przed transmisją wirusa. Wtedy to dziennikarze mają możliwość zadawania pytań ważnym osobom w państwie. Konferencje prasowe nie są jedyną możliwością kontaktu z polskim rządem. Premier RP, Mateusz Morawiecki, w ostatnim czasie za pośrednictwem mediów społecznościowych, odpowiedział na najbardziej nurtujące internautów kwestie. W czasie ostatniej sesji pytań i odpowiedzi odniósł się do tematu wymogu noszenia maseczek, wprowadzenia obostrzeń, pomocy finansowej dla najbardziej potrzebujących osób, czy chociażby poinformował, że maturzyści i ósmoklasiści wrócą do szkoły w pierwszej kolejności. Pojawiło się pytanie odnośnie tego, czy sylwester jest odwołany.

Konferencja premiera na żywo - czy jest dzisiaj 5.11.2020?

Konferencja premiera na żywo cieszy się dużą popularnością, co nie powinno nikogo dziwić. Tylko na facebookowym profilu Kancelarii Premiera, w czasie rzeczywistym, ogląda ją ponad 10 tysięcy osób. Warto pamiętać, że konferencja premiera na żywo transmitowana jest również w stacjach telewizyjnych, a także udostępniana przez serwisy informacyjne. 5 listopada nie zaplanowano spotkania medialnego. Premier ogłosił nowe wytyczne 4.11.2020. Co się zmieni? Od 9 listopada klas 1-3 szkół podstawowych przejdą na naukę zdalną. Wszyscy uczniowie i studenci będą uczyć się w domu do 29 listopada. Co więcej placówki kultury, m.in. kina i muzea, będą niedostępne dla publiczności. Zmniejszony został także limit osób przebywających w sklepach oraz kościołach. Ograniczona również działalność galerii handlowych. 

Konferencja premiera - kiedy następna konferencja?

Kiedy następna konferencja premiera Morawieckiego? Data nie została podana, jednak medialnego spotkania można się jej spodziewać w poniedziałek, 9 listopada. Wtedy zapewne poznamy też pierwsze skutki restrykcji wprowadzonych kilka tygodni temu. Oficjalną datę poznacie w tym miejscu. 

Premier ogłosił nowe obostrzenia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze