Koncerty w Polsce 2023 - kto przyjedzie? Te gwiazdy dadzą wielkie show!

2022-12-12 16:08
Koncerty w Polsce 2023
Autor: Empics Entertainment/EAST NEWS, ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER, CapitalPictures/face to face/FaceToFace/REPORTER

Na naszej rodzimej scenie pojawią się największe gwiazdy muzyki na świecie. Koncerty w Polsce 2023 to spełnienie marzeń niejednego fana dobrej muzyki. Sprawdźcie, kto zagra w Polsce w 2023 roku i da niezapomniane show!

Koncerty w Polsce w 2023 - kto wystąpi? Jakie światowe gwiazdy przyjadą do Polski w 2023 roku? Największe miasta w naszym kraju powinny przygotować się na solidną porcję dobrej muzyki. Wszystko za sprawą wielkich gwiazd, które zamierzają zadbać, by ich fani przeżyli wspaniałe chwile, których nie zapomną na długo. Koncerty to wyczekiwany moment przez wszystkich fanów muzycznych wrażeń, a lista zespołów i wokalistów, którzy w przyszłym roku zawitają do Polski, cały czas się powiększa. W 2023 roku czekają nas fantastyczne wydarzenia muzyczne z udziałem m.in. Harrego Stylesa i The Weeknd. Jednak to nie wszystko!

Audioriver 2023 - LINE-UP, BILETY, DATA, MIEJSCE festiwalu

Te gwiazdy przyjadą do Polski w 2023 roku

Koncerty w Polsce 2023 - gwiazdy

Tych koncertów nie możecie przegapić!

  • Tom Odell

Tom Odell wystąpi w Łodzi 29 lipca 2023 roku. Na koncert będzie mógł przyjść każdy! Brytyjski wokalista zaśpiewa dla swoich fanów na plenerowym i darmowym koncercie z okazji 600. urodzin Łodzi.

  • Louis Tomlinson

Louis Tomlinson zaśpiewa dla Polskich fanów aż dwa razy. Pierwszy koncert zaplanowany jest na 10 września 2023. Tego dnia na Tauron Arenie Kraków oddędzie się prawdziwe show! Następnie zobaczymy artystę 11 września 2023 w Atlas Arenie Łódź.

  • Harry Styles

Harry Styles wystąpi w Warszawie na PGE Narodowym 1 lipca 2023. Love On Tour cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a artysta na scenie daje z siebie 100%, dlatego jesteśmy pewni, że ten letni wieczór będzie dla wielu niezapomnianym przeżyciem.

  • The Weeknd

Topowe hity The Weeknd na żywo będzie można usłyszeć 9 sierpnia 2023 w Warszawie na PGE Narodowym. Początkowo artysta miał wystąpić w naszym kraju 7 listopada 2022, ale koncert został odwołany. Jednak The Weeknd pamięta o swoich fanach i 9 sierpnia da niezapomniane show!

  • Michael Bublé

Michael Bublé zagra w Polsce 10 lutego 2023. Koncert odbędzie się na TAURON Arenie w Krakowie. Kanadyjski piosenkarz zagra swoje największe hity oraz zadba o to, by każdy podczas koncertu bawił się znakomicie.

TUTAJ znajdziecie pełną listę koncertów w Polsce 2023.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze