Koncerty Coldplay są przyjazne osobom niesłyszącym! To dzięki dziewczynie Chrisa Martina.

2022-07-07 11:03
Koncerty Coldplay są przyjazne osobom niesłyszącym!
Autor: Roger Wong/INSTARimages/Cover Images/East News Koncerty Coldplay są przyjazne osobom niesłyszącym!

Coldplay to jeden z najpopularniejszych zespołów na świecie. Już niedługo zespół zagości na Stadionie Narodowym w Warszawie. W ramach tej trasy koncertowej zespół przygotował widowisko, jakiego jeszcze nie było i wykorzystał najnowsze możliwości technologiczne. Grupa zrobiła nawet ukłon w stronę niesłyszących - to dzięki dziewczynie Chrisa Martina!

W ramach trasy MUSIC OF THE SPHERES WORLD TOUR Coldplay już w piątek 8 lipca pojawi się na Stadionie Narodowym w Warszawie, aby dać popisowy koncert przed polską publicznością. Czego możemy spodziewać się po koncercie? Show jakiego Coldplay jeszcze u nas nie zagrali. Jak zdradził perkusista zespołu - Will - w rozmowie z Michem Sobkowskim, w ramach trasy koncertowej Music of The Spheres World Tour zespół wykorzystał najnowsze technologiczne rozwiązania, dzięki którym przygotowali coś naprawdę wyjątkowego. 

Coldplay w Polsce 2022 - kiedy koncert? [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Minelli & R3hab - piosenka Deep Sea HITEM LATA? [TYLKO U NAS]

Koncerty Coldplay są przyjazne osobom niesłyszącym

W najnowszym wywiadzie Chris Martin zdradził, że jego dziewczyna Dakota Johnson zainspirowała go do tego, by koncerty Coldplay były bardziej inkluzywne. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia podarowała mu Subpac - narzędzie dźwiękowe, które umożliwia niesłyszącym i niedosłyszącym fanom doświadczenie słuchania muzyki poprzez wibracje. Z Subpaca korzystają między innymi Billie Eillish oraz jej brat Finneas.

Sonda
Czy Dakota Johnson i Chris Martin pasują do siebie?

Dakota Johnson - kim jest?

Dakota Johnson to amerykańska aktorka i modelka. Urodziła się w 1989 roku w Austin, w stanie Teksas. Zasłynęła dzięki produkcji 50 Twarzy Grey'a, w której odegrała główną rolę. Zagrała również w filmach takich jak The Social Network, Jak To Robią Single czy Need For Speed. Z Chrisem Martinem spotyka się od 2017 roku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze