Justin Timberlake

i

Autor: materiały prasowe

gwiazdy

Koncert Justina Timberlake’a w Polsce odwołany? Znamy stanowisko organizatora!

2024-06-21 10:11

Media od kilku dni żyją tym, że Justin Timberlake został zatrzymany za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. Termin rozprawy wyznaczono na 26 lipca, czyli w dniu jego koncertu w Polsce. Czy w związku z tym polscy fani mają powody do obaw? Organizatorzy wydarzenia zabrali głos.

We wtorek popołudniu media obiegła informacja, że Justin Timberlake został aresztowany za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. To już kolejna wpadka wizerunkowa niegdyś uznawanego za "złotego chłopca Hollywood" piosenkarza. W ostatnich miesiącach wokalista musiał mierzyć się z falą krytyki po premierze autobiografii Britney Spears, pogodzić z porażką nowej płyty, która po zaledwie czterech tygodniach wypadła z notowania amerykańskiego Billboardu, a także brakiem zainteresowania jego koncertami w Stanach Zjednoczonych. Datę rozprawy wyznaczono na 26 lipca, czyli w dniu koncertu Justina Timberlake'a w Polsce. Chociaż amerykańska część tournee "The Forget Tomorrow World Tour" nie odniosła sukcesu, tak europejska jak najbardziej. Bilety na oba koncerty artysty w Krakowie zostały wyprzedane właściwie chwilę po wystartowaniu sprzedaży. "Pudelkowi" udało się otrzymać oświadczenie od organizatora show Timberlake'a w Polsce. Wiemy, czy zaplanowane na 26 i 27 lipca wydarzenia odbędą się zgodnie z planem. 

Zobacz też: Fani Britney Spears trollują Justina Timberlake’a. Jej piosenka o tym samym tytule podbija listy na całym świecie!

Fotograf Britney Spears zdradza szczegóły jej ślubu. Wokalistka zaufała Polakowi!

Koncerty Justina Timberlake'a w Polsce 2024

Fani Justina Timberlake'a bali się, że przez problemy z prawem koncerty piosenkarza w Polsce zostaną odwołane. Tym bardziej, że piosenkarz i organizatorzy przez cały czas milczeli. W rozmowie z "Pudelkiem" przedstawiciele Live Nation zapewnili, że oba wydarzenia odbędą się w zaplanowanym terminie.

Zgodnie z informacją podaną na naszej stronie, koncert odbędzie się w planowanym terminie - podano w odpowiedzi.

Najprawdopodobniej artysta weźmie udział w rozprawie online.