Kompleksiara wystąpi w teledysku. Kto zaprosił Kingę Sawczuk do współpracy?

2020-08-05 18:25 Ewelina Kulasza
Kompleksiara wystąpi w teledysku. Kto zaprosił Kingę Sawczuk do współpracy?
Autor: screen z YouTube/Kinga Sawczuk

Nowości muzyczne zawsze cieszą niejedną osobę. Tym razem w nadchodzącym klipie popularnego zespołu, pojawi się Kinga Sawczuk, znana internautom jako Kompleksiara. Kto zaprosił gwiazdę sieci do teledysku? Będziecie w szoku! Premiera zbliża się wielkimi krokami.

Kinga Sawczuk to uśmiechnięta dziewczyna, którą większość osób kojarzy z internetu pod pseudonimem Kompleksiara. Dziewczyna odniosła sukces, o którym marzy większość jej rówieśniczek. Od 2015 roku nie tylko tworzy materiały na YouTube, ale również jest znaną influencerką oraz wielką inspiracją dla niejednej młodej nastolatki w naszym kraju. Kingę bez dwóch zdań można nazwać milionerką, ponieważ właśnie tyle osób obserwuje ją na Instagramie. Początkowo gwiazda internetu zasłynęła na platformie musica.ly, która była bardzo podobna do dzisiejszego TikToka. Kinga nagrywała tam swoje music wideo, które było niesamowicie pozytywne odbierane przez wiele osób.

Kompleksiara z dnia na dzień zwiększa swoją popularność oraz bardzo angażuje się w ruch na mediach społecznościowych. Dziewczyna bierze również udział w wielu akcjach oraz kampaniach. Kto zaprosił ją do teledysku? Kiedy będziemy mogli go obejrzeć?

Marcin Maciejczak kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Kinga Sawczuk wystąpi w teledysku

Kompleksiara wystąpi w teledysku! To cudowna informacja, z której ucieszy się niejedna osoba. O niespodziance poinformowali na swoim Instagramie chłopaki z grupy 4Dreamers. Kinga pojawi się w ich najnowszym klipie do piosenki Nie Wiem, której premiera będzie miała miejsce w najbliższy piątek 7 sierpnia 2020 roku. My już nie możemy się doczekać, a Wy?

Najnowsze