Eurowizja 2021 - kto będzie reprezentował Polskę? Fani mają swoje typy!

2020-08-05 17:51 EK
Eurowizja
Autor: Sputnik/EAST NEWS

Konkurs Piosenki Eurowizji słynie między innymi z tego, że bez względu na okoliczności, artyści swoje kawałki śpiewali na żywo. Jednak w tym roku ze względu na pandemię, muzyczne wydarzenie nie odbyło się. Kto w takim razie będzie reprezentował nasz kraj podczas edycji w 2021 roku? Wielbiciele Eurowizji mają już swoje typy. Poznacie je na ESKA.pl.

Kto będzie reprezentował Polskę podczas Eurowizji 2021? Takie pytanie z pewności rodzi się w głowie niejednego fana popularnego Konkursu. Niestety w tym roku 65. Konkurs Piosenki Eurowizji nie odbył się tak jak planowano.Wszystko przez pandemię, która pokrzyżowała większość planów. Jednak organizatorzy w ramach rekompensaty, postanowili zorganizować koncert Europe Shine a Light, czyli Światło dla Europy. Reprezentanci wszystkich krajów zagrali i zaśpiewali piosenki ze swoich domów. Nie obeszło się również bez ciekawych i pełnych emocji niespodzianek. Cała transmisja koncertu na pocieszenie, odbyła się nie tylko w sieci, ale również w telewizji.

Wielu fanów Konkursu Eurowizji, zastanawia się cały czas kto będzie reprezentować Polskę podczas kolejnej edycji wielkiego wydarzenie, które będzie miało miejsce w 2021 roku. Czy będzie to Alicja Szemplińska, która gdyby nie pandemia koronawirusa to z piosenką Empires reprezentowałaby nasz kraj?

Domowe Granie: Alicja Szemplińska zaśpiewała Empires! Tym wykonaniem wygrałaby Eurowizję!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Eurowizja 2021 - kto będzie reprezentował Polskę?

Kto będzie reprezentować Polskę w 2021 roku podczas Eurowizji 2021? Póki co, jeszcze nic na ten temat nie wiadomo. Jednak fani konkursu już obstawiają swoje typy. W mediach społecznościowych pojawiły się komentarze internautów, którzy chcieliby aby nasz kraj ponownie reprezentowała Alicja Szemplińska. Wielbiciele artystki stworzyli nawet specjalny hashtag na Instagramie #ALICJANAESC2021, po to by pokazać jak bardzo w nią wierzą. Dodatkowo na InstaStories Agaty Buczkowskiej, która w latach 2017-2020 była wokalistką zespołu Ich Troje, pojawiło się stwierdzenie jednego użytkownika, że dziewczyna powinna reprezentować Polskę na Konkursie Piosenki Eurowizji w 2021 roku. Czy któraś z artystek stanie się reprezentantką naszego kraju? Czas pokaże.

Najnowsze