KOMODO - teledysk Is This Love TYLKO na ESKA.pl! [EKSKLUZYWNY FRAGMENT]

2019-03-27 13:58
KOMODO - piosenka Is This Love TYLKO na ESKA.pl! [EKSKLUZYWNY FRAGMENT TELEDYSKU]
Autor: okładka singla Komodo - Is This Love KOMODO - piosenka Is This Love TYLKO na ESKA.pl! [EKSKLUZYWNY FRAGMENT TELEDYSKU]

Piosenka Is This Love to hit wiosny 2019? Nowa wersja kultowego hitu lat 80. premierowo wraz z gorącym teledyskiem. Co dzieje się w pierwszych 20-sekundach muzycznego obrazka, za które odpowiada producenckie trio z Małopolski? Przekonajcie się oglądając ekskluzywny fragment - TYLKO NA ESKA.pl!

Komodo - piosenka Is This Love to potencjalny hit wiosny 2019. Kawałek swoją premierę ma wraz z gorącym klipem, w którym wystąpiła "siostra Ariany Grande". Na ESKA.pl, podrzuciliśmy wam zdjęcia z planu teledysku. Dzień przed oficjalną premierą utworu, tylko na naszej stronie znajdziecie niepublikowany wcześniej, 20-sekundowy fragment klipu. Stanowi on świetne wprowadzenie do tego, co wydarzy się w dalszej części muzycznego obrazka, za który odpowiada polskie trio producenckie z Małopolski.

Zobacz: Nowości Muzyczne 2019 - NOWE HITY, PREMIERY

Komodo - piosenka Is This Love

Is This Love to kolejny rework stworzony przez Komodo na nowo. Klasyk z lat 80. powstał za aprobatą autorów oryginalnej wersji z 1987 roku czyli legendarnego wokalisty Davida Coverdale'a oraz gitarzysty Johna Sykes'a. Warto dodać, że utwór pierwotnie został stworzony dla samej Tiny Turner.

Po sukcesie utworu (I Just) Died In Your Arms, otrzymaliśmy wiele zapytań, czy mamy w planach kolejne przeróbki starszych utworów. Pomimo, że pracowaliśmy już nad kolejnymi singlami, pomyśleliśmy, że warto przejrzeć starsze winyle z naszej kolekcji. W pewnym momencie jedna płyta winylowa szczególnie zwróciła naszą uwagę... Tą płytą był album grupy Whitesnake z 1987 roku, gdzie na stronie B znajdowała się rockowa ballada Is This Love. W tym samym dniu przygotowaliśmy "zajawkę" aranżacyjną do tego utworu, a dzień później skontaktowaliśmy się z Michael'em Shynes'em pytając czy zaśpiewa ten utwór dla nas. Okazało się, że to także jeden z ulubionych utworów naszego wokalisty! Wszystko stało się jasne! Zmieniliśmy plany i jako kolejny singiel postanowiliśmy wydać Is This Love.

Komodo - Is This Love: PRZEDPREMIEROWY FRAGMENT TYLKO NA ESKA.pl. Premiera całości 28 marca o godzinie 18:00.

Teledysk do utworu to klasyczne love story rodem z amerykańskiego filmu. Burzliwa historia pełna zawirowań i nieoczekiwanych zdarzeń. Zdjęcia do teledysku powstały na Cyprze, w okolicach Larnaki. Stamtąd właśnie pochodzi piękna Helena Panayi - główna bohaterka teledysku, która jest zadziwiająco podobna do Ariany Grande. W pierwszej części video u boku Heleny pojawia się Andreas Prastitis, który w prawdziwym życiu przez chwilę był również partnerem Heleny. W teledysku możemy podziwiać również urok modelki Kristiny Koval, która wciela się w rolę czarnego charakteru. W rolę stajennego wcielił się aktor Doros Panayides. To pierwszy teledysk, w którym możemy również zobaczyć formację KOMODO, producenci nigdy wcześniej nie ujawniali się w swoich teledyskach.

Cały klip dostępny 28 marca 2019 o godzinie 18:00 poniżej:

Komodo, czyli trio producenckie z Małopolski bardzo szybko zyskało popularność dzięki całkowicie nowym wersjom znanych utworów. Zaczynali od tanecznej interpretacji Blue Suede Shoes, Elvisa Presley'a i Carla Perkinsa, by niedługo potem stworzyć na nowo I Just Died In Your Arms formacji Cuttin Crew. To właśnie house’owa forma utworu Brytyjczyków przyniosła KOMODO największą popularność. Utwór przez 28 tygodni gościł na liście AirPlay Chart docierając aż do 2 miejsca! Teledysk, w którym udział wzięła mistrzyni Europy w Pole Dance - Kasia Bielecka, ma już ponad 60 milionów odsłon na YouTube!

Najnowsze