Komodo - piosenka Is This Love: kto śpiewa ORYGINAŁ hitu?

2019-08-25 20:22 M.C.
Komodo - piosenka Is this love: kto śpiewa ORYGINAŁ hitu?
Autor: fot./screen/youtube.com/ruben d / fot. KOMODO Is this love

Polskie trio producenckie ma wielki talent do tworzenia niesamowitych tanecznych coverów! Na swoim koncie mają już przeróbkę (I Just) Died In Your Arms, czyli przeboju grupy Cutting Crew. Teraz możemy posłuchać kolejnej propozycji od Komodo. Is This Love to nowa wersja genialnej piosenki z lat 80-tych. Kto wykonuje oryginał? Dowiecie sie tego na ESKA.pl.

Komodo - piosenka Is This Love. Kto śpiewa oryginał hitu? Takie pytanie mogą sobie zadawać wszyscy, którzy słyszeli już nową propozycję od producentów z Małopolski. Trio tworzące Komodo zasłynęło już dzięki popowemu coverowi (I Just) Died In YouR Arms Tonight - hitu zespołu Cutting Crew sprzed ponad 30. lat. Oryginał Is This Love również pochodzi z lat 80-tych. Kto go śpiewał? Niektórzy mogą być zaskoczeni, bo pierwotna wersja nie miała nic wspólnego z muzyką taneczna!

Przeczytaj też: Ariana Grande w teledysku Komodo?! Kim jest piękna dziewczyna z Is This Love?

Is This Love - kto śpiewa oryginał coveru Komodo?

Is This Love to kolejny rework stworzony przez Komodo. Piosenka utrzymana w tanecznym klimacie ma szansę stać się hitem! Powtórzyłaby tym sukces oryginału, który ujrzał światło dzienne w 1987 roku. Pierwotna wersja jest jednym z najbardziej znanych utworów Hard Rocka!

Oryginał Is This Love wykonuje brytyjska grupa Whitesnake. To jeden z największych hard rockowych zespołów w historii, który sławę zyskał w latach 80-tych. Wśród przebojów grupy należy wymienić Here I Go Again, Still Of The Night i właśnie Is This Love. Wszystkie te kawałki znalazły się na płycie z 1987 roku, którą nazwano po prostu Whitesnake.

Co ciekawe wersja Komodo powstała powstał przy aprobacie autorów oryginalnej wersji, czyli wokalisty Davida Coverdale'a oraz gitarzysty Johna Sykes'a. Tak producenckie trio z Polski mówi o powstaniu coveru:

Po sukcesie utworu (I Just) Died In Your Arms, otrzymaliśmy wiele zapytań, czy mamy w planach kolejne przeróbki starszych utworów. Pomimo, że pracowaliśmy już nad kolejnymi singlami, pomyśleliśmy, że warto przejrzeć starsze winyle z naszej kolekcji. W pewnym momencie jedna płyta winylowa szczególnie zwróciła naszą uwagę... Tą płytą był album grupy Whitesnake z 1987 roku, gdzie na stronie B znajdowała się rockowa ballada Is This Love. W tym samym dniu przygotowaliśmy "zajawkę" aranżacyjną do tego utworu, a dzień później skontaktowaliśmy się z Michael'em Shynes'em pytając czy zaśpiewa ten utwór dla nas. Okazało się, że to także jeden z ulubionych utworów naszego wokalisty! Wszystko stało się jasne! Zmieniliśmy plany i jako kolejny singiel postanowiliśmy wydać Is This Love.

Zobacz
Ariana Grande

Autor: DIGGZY / SplashNews.com/East News

Ariana Grande kontynuuje swoją trasę koncertową Sweetener. To pierwsze tournee gwiazdy od zamachu w Manchesterze i śmierci Mac Millera. Wokalistka nie ukrywa, że koncertowanie wywołuje w niej wiele emocji, zwłaszcza wtedy, gdy wspomina zmarłego rapera. Przy ostatnim wykonaniu Thank U, Next emocje wzięły górę i gwiazda rozpłakała się na scenie.

Najnowsze