Ariana Grande rozpłakała się na scenie! Śpiewała o Mac Millerze [VIDEO]

2019-03-27 16:26
Ariana Grande
Autor: DIGGZY / SplashNews.com/East News

Ariana Grande kontynuuje swoją trasę koncertową Sweetener. To pierwsze tournee gwiazdy od zamachu w Manchesterze i śmierci Mac Millera. Wokalistka nie ukrywa, że koncertowanie wywołuje w niej wiele emocji, zwłaszcza wtedy, gdy wspomina zmarłego rapera. Przy ostatnim wykonaniu Thank U, Next emocje wzięły górę i gwiazda rozpłakała się na scenie.

Śmierć Mac Millera wciąż wiąże się dla Ariany Grande z wielkimi emocjami. Odejście rapera poprzedziło wielkie zmiany w jej życiu - rozstanie z Pete Davidsonem i wydanie najbardziej osobistej płyty w karierze. Obecnie wokalistka przebywa w trasie koncertowej, podczas której nie unika wspomnień o byłym chłopaku. Fani donoszą m.in., że przed wyjściem Ariany na scenę, z głośników usłyszeć można muzykę Mac Millera.

Najbardziej związanym z Mac Millerem fragmentem koncertu Ariany Grande jest oczywiście wykonanie piosenki Thank U, Next, w której śpiewa, że chciałaby móc mu podziękować, ponieważ "był aniołem".

HOT TEMAT
Justin Bieber - Instagram

Autor: instagram.com / Justin Bieber

Hailey wdzięczna za to, że Justin Bieber broni jej przed hejterem. Między nimi już lepiej?

Ariana Grande płacze na scenie

Podczas ostatniego koncertu Ariany Grande w Waszyngtonie emocje wzięły górę i w trakcie wykonywania Thank U, Next po jej policzkach popłynęły łzy. Piosenkarka miała problemy ze śpiewaniem - uratowali ją fani i chórzyści.

Ariana płakała podczas Thank U, Next i nigdy nie chciałam przytulić jej tak mocno jak w tamtym momencie

- donosi na Twitterze fanka Ariany Grande.

>> Ariana Grande prosi fankę o... unfollow! "Błagam, odlajkuj mnie!" Dlaczego?

Ariana Grande zdążyła już podziękować fanom za wsparcie w trudnych chwilach.

Dziękuję za akceptację mojego człowieczeństwa. Śpiewanie niektórych z piosenek jest bardzo trudne i emocjonalne, ale dzięki wam się uśmiecham. Wyglądam tu jak Penny Pingleton. Kocham was i dziękuję. Czuję wasze ciepło, to pomaga i jest bardzo cenne.

- napisała na Twitterze gwiazda.

To nie pierwszy raz, gdy w oczach Ariany Grande pojawiły się łzy podczas śpiewania Thank U, Next. Piosenka wiąże się dla niej z ogromnymi emocjami i nadal nie pogodziła się ona ze śmiercią Mac Millera.

NAJNOWSZE