Kolęda dla Nieobecnych - gdzie oglądać charytatywny koncert Alicji Szemplińskiej? Kto wystąpi?

2020-12-27 17:17 AW
Alicja Szemplińska
Autor: JACEK DOMINSKI/REPORTER/East News

Okres świąteczny to przede wszystkim czas radości i pojednania, który spędzamy wspólnie z najbliższymi, ale oprócz tego to także czas pomagania i wyciągnięcia ręki do potrzebujących. Bardzo dobrze wiedzą o tym również gwiazdy, które na czele z Alicją Szemplińską zaangażowały się w specjalny koncert charytatywny, który transmitowany będzie z Ciechanowa, rodzinnego miasta zeszłorocznej zwyciężczyni The Voice of Poland.

Kolęda dla Nieobecnych - gdzie oglądać charytatywny koncert Alicji Szemplińskiej? Kto wystąpi podczas tego wydarzenia? Choć polscy artyści bardzo często angażują się w koncerty charytatywne i wydarzenia, których celem jest pomoc potrzebującym, to właśnie w okresie świątecznym najłatwiej jest wyciągnąć rękę do innych. Z pewnością doskonale wie o tym Alicja Szemplińska, zwyciężczyni dziesiątej edycji The Voice of Poland, która mimo że na polskiej scenie muzycznej jest od stosunkowo niedawna, może pochwalić się już ogromnymi sukcesami. Krótko po zwycięstwie muzycznego show Telewizji Polskiej Alicja wzięła udział w programie Szansa na sukces. Eurowizja 2020, którego celem było wybranie reprezentanta na Konkursie Eurowizji w 2020 roku. Ali udało się odnieść zwycięstwo i miała reprezentować nasz kraj podczas konkursu, jednak edycja zaplanowana na 2020 rok została odwołana.

Kolęda dla Nieobecnych - gdzie oglądać charytatywny koncert Alicji Szemplińskiej? Kto wystąpi?

Celem koncertu Kolęda dla Nieobecnych jest zebranie kwoty potrzebnej na leczenie 2-letniej Laury cierpiącej na SMA typ 2. Zbiórka dostępna jest na stronie siepomaga.pl. Wydarzenie z Ciechanowa, które odbędzie się 27 grudnia 2020 roku, będzie transmitowane wyłącznie online, a śledzić je będzie można na oficjalnym kanale na YouTubie Alicji Szemplińskiej. Start zaplanowany jest na godzinę 18:00. Podczas tego wydarzenia usłyszeć będzie można najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki, a oprócz tego Alicja zapowiedziała wiele muzycznych niespodzianek. Na scenie oprócz Ali wystąpią:

  • Krystian Ochman
  • Marcin Sójka
  • Zuza Jabłońska
  • Bartek Deryło
  • Maja Kapłon
  • Filip Czyżykowski
ESKA XD #012
Najnowsze