Kisses from Poland - o co chodzi w akcji polskich fanów Shawna Mendesa?

2019-05-07 11:17
Kisses from Poland - o co chodzi w akcji polskich fanów Shawna Mendesa?
Autor: fot./screen/youtube.com/Shawn Mendes Shawn Mendes

Wielbiciele Shawna Mendesa z całego świata przyłączają się do "Kisses from Poland". Akcja polskich fanów piosenkarza stała się viralem, który błyskawicznie podbił internet! Na ESKA.pl dowiecie się, skąd wzięła się moda na "całuski z Polski" dla kanadyjskiego gwiazdora.

Kisses from Poland - o co chodzi w akcji polskich fanów Shawna Mendesa? Jeśli zadajecie sobie takie pytanie, to prawdopodobnie dopiero usłyszeliście o viralowym działaniu internautów znad Wisły, które wyszło już poza granice naszego kraju! Słuchacze kanadyjskiego gwiazdora na całym świecie wysyłają Shawnowi "całuski z Polski". Skąd wzięła się ta nadzwyczajna moda? Wszystko zaczęło się od teledysku do If I Can't Have You.

Przeczytaj też: Shawn Mendes - piosenka If I Can't Have You HITEM! Polscy fani przejęli teledysk!

Polacy przejmują teledysk If I Can't Have You

Shawn Mendes niedawno zakończył europejską część swojej trasy koncertowej. W ramach występów odwiedził też Polskę. Bilety na koncert 2 kwietnia rozeszły się błyskawicznie, a publiczność zgotowała piosenkarzowi naprawdę gorące przyjęcie.

Shawn nie dał sobie chwili odpoczynku po koncertach i 3 maja opublikował teledysk do utworu If I Can't Have You, który w zaledwie kilka godzin został odtworzony niemal 5 milionów razy. I tym razem nie zawiedli Polacy. Ogromna część komentarzy pod klipem pochodziła z naszego kraju, a większość z nich brzmiała "Kisses from Poland".

Kisses from Poland - fani na całym świecie wysyłają "całuski z Polski"

Fraza pojawiała się tak często, że w końcu stała się viralem. Słuchacze na całym świecie złapali bakcyla i zaczęli wysyłać Shawnowi całusy z naszego kraju. Pod If I Can't Have You można znaleźć komentarze ludzi z różnych krajów:

Jestem z Grecji, a żyje w Austrii, ale.... całusy z Polski! - pisze Ilektra Repousi

Jestem z Brazylii, ale.... całusy z Polski! - dopowiada Mirna F. da Silveira

Jestem z Indii, ale... całusy z Polski! - dodaje Mann Gupta

To tylko kilka przykładów. Takich komentarzy jest znacznie więcej! Być może fani Shawna Mendesa z całego świata pomogą nam w nakłonieniu Kanadyjczyka do kolejnego koncertu w Polsce! Byłoby cudownie!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze