Shawn Mendes

i

Autor: screen youtube.com/channel/UCAvCL8hyXjSUHKEGuUPr1BA screen youtube.com

Shawn Mendes - piosenka If I Can't Have You HITEM! Polscy fani przejęli teledysk!

2019-05-03 12:08

Shawn Mendes zaprezentował premierowy utwór „If I Can’t Have You”. Do piosenki powstał teledysk. Autorem utworu jest sam wokalista we współpracy ze Scottem Harrisem, Teddym Geigerem i Nate’em Mercreau, za produkcję odpowiadają Mendes i Geiger. Do utworu powstał teledysk, który zrobił furorę wśród polskich fanów muzyka!

Shawn Mendes - piosenka If I Can't Have You HITEM lata 2019? Nowy utwór wokalisty podbił już serca polskich fanów Shawna. Artysta niedawno zakończył wyprzedaną europejską część trasy koncertowej, w ramach której odwiedził również Polskę. Całe tournee obejmuje ponad sto koncertów, a bilety w naszym kraju rozeszły się błyskawicznie. 

Shawn Mendes - piosenka If I Can't Have You hitem w Polsce!

Polscy fani Shawna kolejny raz udowodnili, że na całym świecie nie ma on bardziej oddanych słuchaczy! 3 maja artysta wypuścił teledysk do utworu If I Can't Have You, który w zaledwie kilka godzin został odtworzony niemal 5 milionów razy. To godny podziwu wynik. Co więcej, zdecydowana większość komentarzy pod filmikiem pochodzi z Polski. Być może dzięki temu uda się przekonać Shawna, że zdecydowanie nie powinien zwlekać z powrotem do naszego kraju na kolejny rewelacyjny koncert.

Shawn Mendes zaprezentuje „If I Can’t Have You” po raz pierwszy na żywo w najbliższym odcinku „Saturday Night Live” (4 maja). Będzie to drugi występ muzyka w programie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE