Show-biznes

Kim jest teściowa Barona? Mama Sandry Kubickiej to prawdziwa piękność! Grace Kubicka niebawem zostanie babcią. A nie wygląda!

Kim jest Mama Sandry Kubickiej? Grace Kubicka to prawdziwa piękność, której sylwetki może pozazdrościć niejedna nastolatka! Kobieta niebawem zostanie babcią, choć zupełnie na nią nie wygląda! Zobacz na zdjęciach teściową Barona!

Spis treści

  1. Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron: ślub 
  2. Kim jest Grace Kubicka? Co wiemy o mamie Sandry Kubickiej? 
  3. Czym zajmuje się teściowa Barona? 

Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron: ślub 

Sandra Kubcka i Aleksander Milwiw-Baron to jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Modelka i muzyk zespołu Afromental ujawnili, że są parą w październiku 2021 roku. Zakochani chętnie pozowali razem na ściankach i nie szczędzili sobie czułości. 

Pod koniec 2023 roku para pochwaliła się fanom radosną nowiną. Sandra Kubicka i Baron poinformowali, że będą rodzicami! Celebrytka zdradziła, że spodziewają się chłopca.

Fani dopytywali, Sandrę Kubicką o termin jej porodu. Ta jednak postanowiła, że nie będzie o tym mówić. - Nie chcę paparazzi pod szpitalem czekających aż wyjdę z porodówki ani robiących zdjęć jak wychodzę ze szpitala. Chcę ten moment przeżyć w spokoju - napisała na Insta Stories. 

Czytaj także: Sandra Kubicka chciała zostać "aniołkiem" Victoria's Secret? Wyjaśniamy, jaka jest prawda

6 kwietnia 2024 roku Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron wzięli ślub, o czym pochwalili się już po fakcie. W uroczystości towarzyszyli im najbliżsi, w tym oczywiście mama Sandry. 

Kim jest Grace Kubicka? Co wiemy o mamie Sandry Kubickiej? 

Sandra Kubicka co jakiś czas chwali się w mediach społecznościowych zdjęciami ze swoją mamą. Widać, że kobiety są ze sobą bardzo zżyte. Grace Kubicka na pierwszy rzut oka przypomina jednak bardziej siostrę modelki niż jej matkę! 47-latka może pochwalić się sylwetką, której pozazdrości jej niejedna młodsza kobieta!

Gdy Sandra Kubicka miała zaledwie sześć lat, Grace Kubicka postanowiła wyjechać do Stanów Zjednoczony. Początkowo zakładała, że będzie to krótki wyjazd, jednak została tam na dłużej i ściągnęła do siebie córkę. To właśnie tam Sandra rozpoczęła swoją przygodę z modelingiem. 

Po latach obie wróciły do Polski. 

A co z ojcem Sandry Kubickiej? Niedawno modelka wyjaśniła, jakie ma relacje z tatą. Opowiedziała, że nie ma kontaktu z ojcem i nie wie nawet, co się z nim dzieje. Zapytana przez fanów o to, czy poinformowała przyszłego dziadka o wnuku, odpowiedziała: 

Aby mieć wnuka, to trzeba najpierw być obecnym ojcem

Czym zajmuje się teściowa Barona? 

Grace, a właściwie Grażyna Kubicka, jest trenerką personalną. Na jej instagranowym koncie bez trudu można zauważyć, że jej drugim domem jest siłownia. Mama Sandry mieszka w Łodzi i to tam regularnie ćwiczy. W mediach społecznościowych Grace zachęca innych do aktywnego trybu życia. 

Kobieta może pochwalić się fantastyczną sylwetką, co pokazuje na dodawanych zdjęciach i filmikach. Zobaczcie w galerii, jak wygląda mama Sandry Kubickiej i teściowa Barona. Będziecie zaskoczeni! 

Sandra Kubicka chwali się ciążowymi krągłościami. Wygląda olśniewająco!