Gwiazdy

Wszystkie kobiety Barona. Gitarzysta Afomental spotykał się z samymi pięknościami! Pierścionek wręczył nie tylko Sandrze Kubickiej!

Aleksander Baron i Sandra Kubicka są już oficjalnie mężem i żoną. Okazuje się, że modelka nie była pierwszą narzeczoną muzyka zespołu Afromental. Przystojny celebryta w przeszłości oświadczył się także swoim dwóm poprzednim partnerkom. Z kim spotykał się Baron? Przypominamy jego wszystkie kobiety.

Spis treści

  1. Wszystkie kobiety Barona: Aleksandra Szwed  
  2. Baron - zaręczyny z Katarzyną Grabowską 
  3. Drugie zaręczyny Barona 
  4. Aleksander Milwiw- Baron i Julia Wieniawa 
  5. Baron i Blanka Lipińska 
  6. Zobacz w galerii, z kim spotykał się Aleksander Baron

Aleksander Milwiw- Baron został mężem Sandry Kubickiej. Para celbrytów uchodzi za jedną z najgorętszych par polskiego showbziznesu i planuje wspólną przyszłość. Niebaeem na świecie pojawi się ich dziecko.

Gitarzysta zespołu Afromental i trener muzycznych telentshow The Voice of Poland oraz The Voice Kids w przeszłości spotykał się z wieloma pięknościami. Choć wcześniej dwukrotnie się już oświadczał, te relacje nie przetrwały. Z kim spotykał się muzyk? Przypominamy wszystkie kobiety Barona. 

Czytaj także: Sandra Kubicka i jej kariera. Chciała zostać "aniołkiem" Victoria's Secret

Wszystkie kobiety Barona: Aleksandra Szwed  

Nie jest tajemnicą, że gitarzysta Afromental ma na swoim koncie kilka, mniej lub bardziej poważnych związków. Zanim uklęknął z pierścionkiem zaręczynowy przed Sandrą Kubicką, dwa razy oświadczał się innym kobietom. 

Jedną z pierwszych dziewczyn Barona była aktorka Aleksandra Szwed, która swoją karierę rozpoczynała od roli Elizy w serialu "Rodzina zastępcza". Para często pozowała wspólnie na ściankach i wyglądała na bardzo szczęśliwą. Ponoć to właśnie ukochany namówił Olę do sesji w magazynie "Playboy". Związek Barona i Aleksandry Szwed (2012 rok) trwał zaledwie kilka miesięcy. 

Powodem ich rozstania miał być fakt, że muzyk nie ukrywał zainteresowania innymi kobietami. 

Baron - zaręczyny z Katarzyną Grabowską 

Następnie przystojny gitarzysta zaczął się spotykać z Katarzyną Grabowską. Ich związek był na tyle poważny, że w 2014 roku Baron postanowił oświadczyć się ukochanej. Wszystko rozpadło się jednak bardzo szybko. Już po kilu tygodniach Grabowska zerwała zaręczyny, a w tym przypadku także miało chodzić o inną kobietę. Mówiło się, że narzeczona jest zazdrosna o Edytę Górniak, z którą muzyk pracował na planie "The Voice". 

Czytaj także: Edyta Górniak i jej mężczyźni. Komu udało się zdobyć serce divy?

Drugie zaręczyny Barona 

W 2017 roku muzyk oświadczył się po raz drugi. Tym razem wybranką jego serca została pochodząca z Londynu wokalistka Czarina Russel. Baron zdobył się na wyjątkowy gest, bo wręczył ukochanej pierścionek na oczach fanów, podczas koncertu. Po roku relacja dwójki muzyków się rozpadła. 

Aleksander Milwiw- Baron i Julia Wieniawa 

Kolejnym głośnym związkiem Barona była relacja z Julią Wieniawą. Relacja muzyka z młodszą o 15 lat aktorką szybko stała się tematem zainteresowania mediów, a para regularnie pojawiała się na ściankach i branżowych imprezach. Związek ten przetrwał jednak jedynie pół roku. 

Spędziłam wspaniałe pół roku z Alkiem i serdecznie go pozdrawiam. Życzę mu jak najlepiej. Przyjacielskie stosunki, to klucz do pozytywnych rozstań. Bo związki powinny się rodzić z przyjaźni - powiedziała Wieniawa reporterce "Jastrząb Post". 

Baron i Blanka Lipińska 

Kolejną kobietą w życiu Aleksandra Barona była autorka powieści "365 dni" Blanka Lipińska. Pisarka i muzyk, choć początkowo ukrywali swój związek, później często publicznie okazywali sobie miłość., a w mediach społecznościowych pojawiało się mnóstwo ich wspólnych zdjęć. 

To już pół roku. Tak, wiem, jestem romantyczna jak nastolatka i dobrze mi z tym. Tak, liczę miesiące i uwielbiam to. Zdawałam maturę z historii, może to ma jakieś znaczenie. A tak poważnie... Super jest być twoją dziewczyną @alekbaron - napisała po pół roku związku na Instagramie. 

Niedługo później ich relacja się rozpadła. Nie jest tajemnicą, że pisarka mocno przeżyła rozstanie z ukochanym. 

Zobacz w galerii, z kim spotykał się Aleksander Baron

Anna Guzik jakiej nie znacie. Aktorka schudła 14 kilogramów!