Gwiazdy

Sandra Kubicka chciała zostać "aniołkiem" Victoria's Secret? Wyjaśniamy, jaka jest prawda

Sandra Kubicka to polska modelka, która zrobiła międzynarodową karierę i stała się twarzą wielu marek. Swego czasu media rozpisywały się o jej współpracy z Victoria's Secret, tytułując ją "aniołkiem". Prawda jest jednak inna. Wyjaśniamy, o co chodzi z Sandrą Kubicką i jej pracy dla bieliźniarskiego imperium.

Spis treści

  1. Sandra Kubicka: kariera 
  2. Sandra Kubicka "aniołkiem" Victoria's Secret?
  3. Sandra Kubicka: powrót do Polski
  4. Związki Sandry Kubickiej 
  5. Konflikt Sandry Kubickiej i Caroline Derpienski

Sandra Kubicka: kariera 

Sandra Kubicka to polska modelka, influencerka i bizneswoman. Pochodząca z Łodzi 28-latka piętnaście lat temu zamieszkała z rodziną w Miami. To właśnie za oceanem rozpoczęła zawrotną karierę, współpracując między innymi z marką Asos. W 2017 roku znalazła się na rozkładówce amerykańskiego "Playboy'a", a czasopismo "Maxim" umieściło ją na liście 100 najseksowniejszych nazwisk Ameryki. 

W Polsce Sandra Kubicka zaczęła być rozpoznawalna po tym, jak media okrzyknęły ją "aniołkiem" Victoria's Secret. Prawda o jej współpracy z najpopularniejszą na świecie marką bieliźnianą jest jednak inna. 

Sandra Kubicka "aniołkiem" Victoria's Secret?

Praca dla marki Victoria's Secret to marzenie wielu światowych modelek. Do grona najpopularniejszych "aniołków" zaliczały się takie gwiazdy jak np. Heidi Klum, Karolina Kurkova, Naomi Campbell czy Adriana Lima. 

O rzekomej współpracy Sandry Kubickiej z Victoria's Secret mówiło się blisko dekadę temu. Wynikiem krążących w mediach legend było okrzykniecie Polki kolejnym "aniołkiem". Wszystko zaczęło się w chwili, gdy paparazzi sfotografowali ją pod biurem marki. Sama modelka przyznała, że wielokrotnie starała się bowiem o dołączenie do elitarnej grupy modelek pracujących dla bieliźniarskiego giganta. 

Co­dzien­nie za­py­cham im pocz­tę ma­ila­mi od sie­bie. Te­raz uka­za­ła się mo­ja se­sja w ame­ry­kań­skim Play­boy­’u i oczy­wi­ście już ją do nich wy­sła­li­śmy. Do tej po­ry by­łam na każ­de ich za­wo­ła­nia, kie­dy za­pra­sza­li mnie do biu­ra wsia­da­łam w sa­mo­lot, re­zy­gno­wa­łam z in­nej pra­cy, bo wie­dzia­łam, że to mo­że być coś wiel­kie­go - mówiła w 2017 roku podczas rozmowy z dziennikarką "Dzień Dobry TVN". 

Okrzyknięta "aniołkiem" polska modelka nigdy jednak nim nie została. To jednak nie znaczy, że nie podjęła współpracy ze znaną na całym świecie marką. 

Nie chodziłam w pokazie, w pokazie chodziło 10 aniołków. Moje zdjęcia były online na stronie w katalogu Victoria's Secret, ponieważ robiłam sesję w strojach kąpielowych i to wyszło dalej. Czy byłam aniołkiem? Nie. Czy byłam na stronie? Tak - wyjaśniła w rozmowie z Pudelkiem.

Czytaj także: Holly Madison ujawniła, co działo się za zamkniętymi drzwiami willi Playboya

Sandra Kubicka: powrót do Polski

Modelka w 2020 roku wróciła na stałe do Polski, gdzie działa jako influencerka, właścicielka kilku firm oraz osobowość telewizyjna. W 2023 roku została prowadzącą reality show „Love Me Or Leave Me. Kochaj albo rzuć na TVP VOD.  

Modelka wzięła udział w 10. edycji "Tańca z Gwiazdami".

Aktualnie Sandra Kubicka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie obserwuje ją już blisko 700 tysięcy fanów. Bizneswoman wielokrotnie podkreślała, że sukces jest efektem jej ciężkiej pracy. 

Choć nigdy nie poszła w pokazie Victoria's Secret, często pozuje na zdjęciach w bieliźnie marki, której jest właścicielką. 

Związki Sandry Kubickiej 

Modelka była związana z brazylijskim biznesmenem Kaio Alves Goncalves, który nawet się jej oświadczył. Ich związek jednak nie przetrwał. Wcześniej Sandra Kubicka była zaręczona ze znanym DJ-em Cedricem Gervaisem. 

Pod koniec 2021 roku w mediach pojawiły się doniesienia, że modelka spotyka się z muzykiem i trenerem programów "The Voice", Baronem. Choć oboje początkowo nie potwierdzali tych informacji, po jakimś czasie sama Kubicka wydała oświadczenie, z którego wynikało, że jest zakochana. Teraz para jest już po ślubie! 

Alek jest najcudowniejszym mężczyzną jakiego w życiu poznałam. Fascynuje mnie każdego dnia. Rozmawiamy godzinami na wszystkie tematy i codziennie się śmiejemy. Uczę się od niego i doświadczam nowego. To było moje marzenie, aby być z tak inteligentnym mężczyzną - można było przeczytać na jej Instagramie. 

Konflikt Sandry Kubickiej i Caroline Derpienski

W ostatnim czasie o polskiej modelce znów zrobiło się głośno. Wszystko za sprawą wypowiedzi Sandry Kubackiej na temat Caroline Derpieński. Urażona słowami koleżanki po fachu modelka z Miami zażądała od ukochanej Barona przeprosin i zadośćuczynienia w kwocie 200 tysięcy złotych! 

Wszystkie kobiety Barona. Muzyk Afromental spotykał się z samymi pięknościami!