Zakończenie roku szkolnego

i

Autor: KAROLINA MISZTAL/REPORTER

Kiedy wakacje 2022? Ile zostało do końca roku szkolnego?

2022-05-07 10:57

Choć przed nami dopiero koniec roku 2021, wielu uczniów już teraz poszukuje informacji na temat tego, jak wypadają wakacje 2022. Ile czasu pozostało do zakończenia roku szkolnego 2021/22? Którego dnia dzieci i młodzież po raz ostatni pojawią się w swoich placówkach, by odebrać świadectwa i rozpocząć trwające ponad dwa miesiące wolne?

Kiedy wakacje 2022? Kiedy koniec roku szkolnego? Odpowiedzi na te pytania poszukuje coraz więcej uczniów. Może wydawać się to mocno zaskakujące, biorąc pod uwagę fakt, że jest dopiero grudzień, jednak hasła dotyczące przyszłorocznych wakacji rzeczywiście są już jednymi z najchętniej wpisywanych w wyszukiwarkę Google. Dla wielu uczniów wakacje są najpiękniejszym czasem w trakcie trwania całego roku szkolnego. Zarówno ci uczęszczający do szkół podstawowych, jak i ci, którzy kontynuują naukę w szkołach ponadpodstawowych, mogą liczyć na trwające ponad dwa miesiące wolne od wszelkich zajęć dydaktycznych. Z myślą o uczniach, którzy nie mogą się już doczekać zakończenia roku szkolnego 2021/22, zebraliśmy wszystkie najważniejsze informacje dotyczące wakacji. Kiedy koniec roku szkolnego? Czy wakacje 2022 będą dłuższe od tych, które już za nami? Sprawdźcie poniżej.

Sonda
Czy zdalne nauczanie w szkołach powinno być przedłużone?

Kiedy wakacje 2022? 

Wakacje wydają się na ten moment bardzo odległe, jednak wielu uczniów już teraz poszukuje informacji na ich temat. Zgodnie z obowiązującym harmonogramem zakończenie roku szkolnego przewidziano na piątek, 24 czerwca. Tego dnia uczniowie w całej Polsce odbiorą świadectwa i rozpoczną upragnione wakacje. Nieco wcześniej, bo 29 kwietnia, po raz ostatni w szkole pojawią się tegoroczni maturzyści. Oznacza to, że wakacje 2022 będą nieco dłuższe! Poprzedni rok szkolny zakończył się bowiem 26 czerwca.

Teledyski kręcone w szkole! Pamiętasz je wszystkie?