Kiedy gra Polska w siatkówkę 2021? Kiedy mecze siatkarzy w Tokio 2020? [DATA, GODZINA]

2021-07-26 17:00
Polscy siatkarze
Autor: PAWEL SKRABA / SUPER EXPRESS

Igrzyska Olimpijskie w Tokio 2020 rozpoczęły się na dobre. Wiele emocji budzą mecze polskich siatkarzy pod dowództwem Vitala Heynena. Aby nie przegapić żadnego z nich, warto poznać szczegółowy terminarz. Kiedy gra Polska w siatkówkę w Tokio? Daty meczów siatkarzy w jednym miejscu.

Kiedy gra Polska w siatkówkę 2021? Kiedy mecze siatkarzy w Tokio 2020? Odpowiedzi na te pytania interesują wszystkich kibiców, którzy wciąż wierzą, że biało-czerwoni przywiozą ze sobą liczne medale z Igrzysk Olimpijskich. Wielkie nadzieje pokładane są właśnie w polskich siatkarzach, którzy mają już za sobą dwa rozegrane mecze: z reprezentacją Iranu oraz z reprezentacją Włoch. Pierwszy z nich zakończył się dla biało-czerwonych przegraną 3:2, natomiast kolejny był odrobieniem strat po mistrzowsku. Reprezentacja Polski pokonała Włochów 3:0. Przed polskimi siatkarzami jeszcze kolejne zaplanowane zmagania.

By nie przegapić sportowych emocji, warto zapoznać się z terminarzem Igrzysk Olimpijskich 2020 w Tokio. Polskich siatkarzy będzie można na pewno podziwiać jeszcze podczas trzech meczów z grupy A - z Wenezuelą, Japonią oraz Kanadą. Wszelkie spotkania są rozgrywane w systemie kołowym. Z grupy do dalszej fazy awansują jedynie cztery najmocniejsze ekipy. Pod uwagę brane będą: liczba wygranych meczów, liczba zdobytych punktów, wyższy stosunek wygranych setów, 'małych' punktów i finalnie mecze bezpośrednie. Kiedy gra Polska? Dokładne daty prezentujemy poniżej.

Kiedy gra Polska w siatkówkę 2021?

Terminarz Igrzysk Olimpijskich jest już doskonale znany. Dzięki niemu wiadomo, kiedy polscy siatkarze zagrają kolejne mecze. To dla kibiców cenna informacja, która nie pozwoli im na przegapienie emocjonujących spotkań sportowych. 

  • 28 lipca: Polska - Wenezuela, godz. 9:25
  • 30 lipca: Japonia - Polska, godz. 7:20
  • 1 sierpnia: Polska - Kanada, godz. 2:00 

Ćwierćfinały przewidziano na 3 sierpnia, natomiast sam finał na 7 sierpnia 2021 roku.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY
Najnowsze