Wynik meczu Polska - Włochy: siatkówka 2021. Jaki jest wynik Polska vs Włochy Tokio 26 lipca?

2021-07-26 8:58
Siatkarze
Autor: PAWEL JASKOLKA / SUPER EXPRESS

Igrzyska w Tokio rozpoczęły się od ceremonii otwarcia w piątek 23 lipca. Sportowe zmagania potrwają aż do 8 sierpnia, co oznacza kilka tygodni ogromnych emocji! Z Polski do Tokio pojechało ponad 200 sportowców, a wśród nich mamy wielu faworytów do złotych medali. Nie zabrakło oczywiście naszych siatkarzy, którzy w pierwszej fazie igrzysk rozgrywają pięć meczów.

Wynik meczu Polska - Włochy: siatkówka 2021. Jaki jest wynik Polska vs Włochy Tokio 26 lipca? Jak podopieczni Vitala Heynena poradzili sobie na drugim meczu podczas igrzysk? Polscy siatkarze mają za sobą udany występ w Lidze Narodów, a także kolejne zwycięstwo w Memoriale Wagnera. Mimo to podczas pierwszego spotkania biało-czerwoni nie mieli dużo szczęścia. Nasi zawodnicy rozpoczęli zmagania na tegorocznych igrzyskach już w sobotę 24 lipca od meczu z Iranem. Niestety, mimo ogromnych starań i włożonego wysiłku biało-czerwoni przegrali to starcie 2:3, chociaż mówiło się, że w tym meczu byli faworytami. Wynik meczu siatkarzy z Włochami jest tym bardziej istotny, jednak jeszcze nie będzie decydujący o ich dalszym losie na igrzyskach w Tokio.

Materiał Partnera

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, w 2021 roku obchodzi Jubileusz 65-lecia. To #WielkieChwile nie tylko dla spółki, lecz także dla wszystkich miłośników sportu i kultury, którzy wiedzą, że ta znana Polakom firma była, jest i będzie największym mecenasem obu dziedzin życia.

Wynik meczu Polska - Włochy: siatkówka 2021. Jaki jest wynik Polska vs Włochy Tokio 26 lipca?

Polacy w Tokio w pierwszej fazie rozgrywają w sumie pięć meczów - z Iranem, Włochami, Wenezuelą, Japonią i Kanadą. Ich drugi mecz, z Włochami, może być najtrudniejszy - eksperci oceniają, że dla biało-czerwonych to najmocniejszy przeciwnik. Mecz Polska - Włochy zaplanowany został na poniedziałek 26 lipca na godzinę 7:20 polskiego czasu. Spotkanie potrwa mniej więcej do godziny 9:00-9:30 - wtedy poznamy wynik meczu, który zostanie uzupełniony w tym artykule. Kolejny mecz polskich siatkarzy, z Wenezuelą, został zaplanowany na środę 28 lipca.

AKTUALIZACJA:

Polska 3 - 0 Włochy  (25-20, 26-24, 25-20)

Igrzyska TOKIO 2020. Dyscypliny, które można trenować samemu | ESKA XD - Fit vlog #27
Najnowsze