Kick beta streaming - co to za platforna? Jak działa Kick, czyli konkurent Twitcha?

2022-12-09 16:46
Kick beta streaming - co to za platforna? Jak działa Kick, czyli konkurent Twitcha?
Autor: CANVA Kick beta streaming - co to za platforna? Jak działa Kick, czyli konkurent Twitcha?

Streaming jest jedną z najpopularniejszych form działalności internetowych. Ta luźna forma przyciąga naprawdę wielu widzów. Jedną z największych platform jest oczywiście Twitch, który do tej pory nie miał dużej konkurencji. Czy teraz, gdy na rynku pojawił się Kick, ulegnie to zmianie? Na jakiej zasadzie on działa?

Streaming stał się w ostatnich latach jedną z najbardziej popularnych form działania w internecie. Streamerzy są niezwykle popularną grupą influencerów. To, co robią, jest zwykle znacznie mniej wiążące niż działalność na YouTube. Dodatkowo, forma ta jest znacznie bardziej luźna, czym przyciąga naprawdę ogromną ilość widzów. Przez długi czas, jedną z najczęściej używanych w tym celu platform był Twitch. To tam można było oglądać Xayoo Industries czy chociażby Multiego. Teraz, gdy jeden z większych streamerów rozpoczął działalność na Kick beta streaming, istnieje szansa na to, iż platforma odniesie sukces.

Nitro NIE ZNIKNĄŁ z internetu! Sergiusz Górski w TAKI sposób obszedł dożywotniego bana

Zdradzam jak się robi rapowy HIT [RÓB RAP] | ESKA XD - Ale to już było #63

Kick beta streaming - jak działa?

Aktualnie Kick beta streaming znajduje się w fazie testów. Przypominać ma Twitcha, jednak twórcy twierdzą, że ma mieć więcej do zaoferowania niż zarówno on, jak i młodsza platforma - YouTube Gaming. Kick przede wszystkim ma być platformą przychylną wszystkim streamerom. Twórców przyciągają przede wszystkim większe możliwości zarobkowe oraz stale wypłacane zarobki. Jak będzie w rzeczywistości, przekonamy się dopiero po czasie, kiedy platforma w pełni wkroczy do świata internetu!

Twitch - polski ranking. Najpopularniejsi streamerzy w Polsce [LISTA]

Kick beta streaming - Nitro

Po tym gdy znany, polski streamer - Nitro, został zbanowany nie tylko na YouTube, ale również Twitchu, wielu fanów zaczęło się zastanawiać, czy to koniec jego kariery. Otóż okazało się, że ma on inne plany. Widzowie Sergiusza Górskiego mogą być spokojni. Postanowił zacząć korzystać z nowej platformy - Kick. Dzięki temu coraz więcej osób zaczęło zastanawiać się nad tym, jak ona działa. Nitro może mieć duży wpływ na jej rozwój w Polsce.

Jak naprawdę nazywają się youtuberzy?

Pytanie 1 z 9
Friz tak naprawdę nazywa się ...
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze