Nitro NIE ZNIKNĄŁ z internetu! Sergiusz Górski w TAKI sposób obszedł dożywotniego bana

2022-12-09 12:10
Nitro NIE ZNIKNĄŁ z internetu! Sergiusz Górski w TAKI sposób obszedł dożywotniego bana
Autor: Pawel Wodzynski/East News Nitro NIE ZNIKNĄŁ z internetu! Sergiusz Górski w TAKI sposób obszedł dożywotniego bana

Nitrozyniak zrobił swoim antyfanom niespodziankę i nie zniknął z internetu. Jeden z najpopularniejszych, ale też jeden z najbardziej kontrowersyjnych twórców, postanowił obejść regulamin serwisu YouTube i sprytnym ruchem pojawił się na kanale swojego montażysty. O co dokładnie chodzi? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

  1. Nitrozyniak obszedł bana - jak to możliwe?

Nitrozyniak nie zniknął z internetu, tak, jak chcieli tego przeciwnicy jego treści i contentu! Wiele osób ucieszyło się na wieść o tym, iż twórca nie może publikować treści wideo w serwisie, w wyniku zgłoszeń, jakie zostały przypisane do jego konta. Sergiusz Górski wykazał się sprytem i znalazł doskonałe sposoby na to, by obejść pernamentną blokadę, jaką otrzymał od YouTube. Postanowił streamować na innych platformach, a dodatkowo pojawił się gościnnie na kanale swojego montażysty, gdzie swobodnie skomentował konferencję przed High League 5. Jednak trzeba przyznać, że Nitro w ostatnim czasie może mówić, że pech go prześladuje. Najpierw pechowa kolizja z udziałem jego narzeczonej, później kłótnia z Boxdelem, a niedawno przecież Nitrozyniak rozwalił swój samochód za milion złotych!

tak MIESZKAJĄ gwiazdy FAME MMA [LINKIMASTER, NITROZYNIAK] | ESKA XD - Hotplota #44

Nitrozyniak obszedł bana - jak to możliwe?

Nitrozyniak dostał bana na YouTube, czyli jego kanały zostały dożywotnio zablokowane. Przeciwnicy oraz nieprzyjaciele mieli nadzieję, że Youtuber odpuści i całkowicie zniknie z internetu skupiając się na innej działalności. Sergiusz Górski ku uciesze swoich fanów nie zamierza jednak odpuszczać. Postanowił założyć kanał na innej platformie, szukając jednocześnie alternatywy do streamowania. Co więcej pojawił się gościnnie na kanale swojego montażysty, gdzie opowiedział o swojej sytuacji.

Górski nie bojąc się konsekwencji w spokoju obejrzał konferencję przed High League 5. Wyjaśnił jednocześnie, że nie może tworzyć nowych kanałów, a także, że odwołał się od decyzji YouTube'a i liczy, iż jego konto zostanie przywrócone. Nie ma jednocześnie bana na wizerunek, jak miało to miejsce w przypadku Rafonixa.

High League 5 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na High League 10.12.2022?

Sonda
Czy Nitrozyniak powinien mieć przywrócony kanał?

Nitrozyniak ominął bana na YouTube pojawiając się na kanale swojego montażysty. W zasadzie regulamin serwisu w tej kwestii nie jest jasny i twórca kanału, który dostał bana teoretycznie może pojawiać się gościnnie u innych twórców. Górski opowiedział o swojej sytuacji, podczas tej transmisji na żywo i jednocześnie zdradził, że zarobił na YouTube wystarczająco dużo pieniędzy, by już w życiu nic nie robić.

Zarobki na YouTube 2022 - ile się zarabia? OGROMNE pieniądze za filmy na YouTube! [KWOTA]

Nitro ujawnił, ile zarobił na Fame MMA! Kwota powala na kolana

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze