Kelly Clarkson

i

Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER Kelly Clarkson zapowiedziała nową płytę.

Premiery

Kelly Clarkson powróciła! W nowym singlu śpiewa o byłym mężu

2023-04-14 16:26

Kelly Clarkson wraca z nową płytą pod tytułem Chemistry, którą promuje singiel składający się z dwóch piosenek - Mine oraz Me. Utwory nawiązują do jej małżeństwa z Brandonem Blackstockiem, które zakończyło się rozwodem. Najsłynniejsza zwyciężczyni Idola na świecie opowie o rozstaniu swoim fanom.

Kelly Clarkson, czyli słynna "amerykańska idolka" oraz jeden z najmocniejszych głosów Stanów Zjednocznych, długo kazała czekać na swój powrót do muzyki pop. Od jej ostatniej płyty Meaning of Life minęło już prawie 6 lat. Od tamtej pory wydała jedynie kilka coverów oraz album z muzyką bożonarodzeniową. Niemal całkowicie skupiła się na karierze telewizyjnej. Ma własne talk show, była jurorką The Voice oraz prowadziła amerykańską wersję Eurowizji. Na jej powrót warto było jednak czekać, bo jej nowa płyta Chemistry ma być pełnym szczerości prezentem dla fanów. Uwielbiana przez Amerykę artystka opowie o swoim głośnym i bolesnym rozstaniu z Brandonem Blackstockiem. Zapowiedzią tego są dwie pierwsze piosenki promujące krążek.

Kelly Clarkson wygrała! Brandon Blackstock może zapomnieć o byciu ranczerem

Zagraniczne hity, które w 2023 roku kończą 10 lat!

Kelly Clarkson wydała dwie nowe piosenki

Utwory pod tytułem "Mine" oraz "Me" mają pokazywać dwa różne oblicza Kelly Clarkson. - Postanowiliśmy wydać "Mine" i "Me" w tym samym czasie, ponieważ nie chciałam, aby tylko jedna piosenka reprezentowała cały album czy też związek. Na płycie pojawia się wiele etapów żalu, starty. Każdy utwór reprezentuje inny emocjonalny stan - powiedziała zwyciężczyni pierwszej edycji American Idol. W "Mine" Clarkson postanowiła postawić na szczerość i chęć zemsty, a w "Me" śpiewa o pewności siebie. Oba utwory można przesłuchać niżej.

Karolina Baran ma szansę wygrać American Idol! Jak i gdzie głosować na Polkę?