Karolina Baran

i

Autor: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Karolina Baran ma szansę wygrać American Idol! Jak i gdzie głosować na Polkę?

2023-04-12 14:28

Polka ma szansę podbić Amerykę tak, jak Sara James. Karolina Baran rozkochała w sobie nie tylko jury American Idol, ale także fanów programu. 21-letnia Polka jest na dobrej drodze, by spełnić swój amerykański sen i wygrać program. Jednak na tym etapie wszystko jest już w rękach polonijnej społeczności. Jak głosować na Kaeyrę w Idolu? Sprawdziliśmy!

Karolina Baran w American Idol podbiła serca jurorów oraz widzów. Jej wykonanie hitu River Bishopa Briggsa oczarowało Katy Perry, która słuchała jej jak zaczarowana. Pod ogromnym wrażeniem byli również Luke Bryan i Lionel Richie, którzy wróżą jej świetlaną przyszłość. 21-latka jest pierwszą Polką w historii amerykańskiego Idola. Co więcej, wokalistka, dzięki swoim niezwykłym umiejętnościom wokalnym dotarła do etapu, gdzie o zwycięstwo konkuruje dwudziestu czterech najlepszych uczestników. 21-letnia Kaeyra ma ogromne szanse na to, by spełnić swój amerykański sen i wygrać program. Jednak na tym etapie wszystko jest w rękach widzów. Głosowanie na Karolinę Baran w American Idol może okazać się przepustką do wielkiej kariery, czerwonych dywanów i spełniania najskrytszych marzeń wokalistki.

Caroline Baran w American Idol! Czy powtórzy sukces Sary James?

Jakie piosenki królują na polskich ulicach? | Dokończ piosenkę Best off

Karolina Baran - American Idol

Karolina Baran, występująca pod pseudonimem Kaeyra, znalazła się w TOP24 programu. Podczas castingu zdecydowała się wykonać utwór River, do którego przygrywała sobie na basie. Przyznała, że chciała pokazać jury swoją drapieżną odsłonę oraz to, że potrafi grać na wielu instrumentach. Jurorzy już w pierwszych sekundach jej występu wiedzieli, że Polka ma szansę na to, by zaistnieć i wygrać program. Jednak na tym etapie wszystko jest w rękach widzów. To właśnie od nich zależy, czy Karolina przejdzie do kolejnego etapu programu.

Karolina Baran w American Idol - jak głosować?

Głosowanie na Karolinę Baran w American Idol przybliży ją do osiągnięcia spektakularnego sukcesu i wygrania programu. Od teraz decyzja odnośnie do uczestników programu nie leży już w rękach Katy Perry, Luke'a Bryana i Lionela Richie'a. Na tym etapie wszystko jest w rękach widzów. Możliwość oddawania głosów na Polkę rozpocznie się po premierze kolejnych odcinków - 16 i 17 kwietnia o godzinie 19:00 lokalnego czasu. Swój głos na Karolinę można oddać na trzy sposoby: poprzez SMS, na stronie internetowej lub w aplikacji programu. Należy jednak pamiętać, że aby to zrobić obowiązkowo trzeba mieć ukończone 16 lat i mieszkać w Stanach Zjednoczonych, Portoryko lub na Wyspach Dziewiczych.

Polacy w America's got Talent. Kto poza Sarą James reprezentował nasz kraj?