Kazachstan na Eurowizji Junior 2020 - ŁZY reprezentantki. Przejmujące chwile podczas konkursu

2020-11-29 18:34 AW
Eurowizja Junior 2020
Autor: screen youtube.com, kanał Junior Eurovision Song Contest screen youtube.com

Tegoroczna Eurowizja Junior to wydarzenie wyjątkowe pod wieloma względami. Zwłaszcza dla Polaków - to druga z rzędu edycja, która organizowana jest w naszym kraju. Niestety, sporo musiało się zmienić ze względu na pandemię - reprezentanci nie mogli wystąpić tak jak zwykle przed publicznością, ich występy zostały nagrane wcześniej. Mimo to Eurowizja Junior 2020 przyniosła widzom bardzo dużo emocji!

Kazachstan na Eurowizji Junior 2020 - ŁZY reprezentantki. Przejmujące chwile podczas konkursu. Ten występ z pewnością zostanie zapamiętany na długo! Trzeba przyznać, że scenografia reprezentantki Kazachstanu oraz jej suknia zrobiły ogromne wrażenie na widzach Eurowizji Junior. Mimo że w tym roku konkurs nie odbywa się tak jak zwykle, a reprezentantów jest jedynie 12 (rok temu udział brało 19 krajów), emocje podczas wydarzenia udzielają się wszystkim. Być może właśnie ze względu na tak nietypową oprawę Eurowizji Junior 2020 konkurs organizowany w Warszawie przejdzie do historii? Nie ulega wątpliwości, że do historii przejdzie występ Kazachstanu i piosenka, którą zaśpiewała 12-letnia Karakat Bashanova.

Kazachstan na Eurowizji Junior 2020 - ŁZY reprezentantki. Karakat Bashanova wzruszyła się podczas występu

Karakat Bashanova to dwunastolatka pochodząca z miejscowości Ryskulov w obwodzie ałmackim. Jak czytamy na stronie Eurowizji Junior Karakat jest bardzo delikatna i wrażliwa, a także niezwykle przyjacielska i spokojna. Jej piosenkę Forever, z którą reprezentowała Kazachstan na Eurowizji Junior, zadedykowała swojemu tacie. Młodziutka wokalistka wystąpiła podczas konkursu w długiej białej sukni, sięgającej samej ziemi, a światła i skrzydła, które pojawiły się za nią na scenografii, sprawiły, że wyglądała jak prawdziwy anioł. Karakat rzeczywiście wykazała się niezwykłą wrażliwością, a podczas jej występu na policzku pojawiła się łza. Wzruszyć podczas własnego występu może się tylko naprawdę niezwykle wrażliwy artysta!

Alicja Tracz zaśpiewa na Eurowizji Junior: Co poradziły jej Viki Gabor i Roxana Węgiel?
Najnowsze