Karolina Pisarek

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Karolina Pisarek pokazała zniszczone mieszkanie. Zdemolowane ściany, okna i ogród. "Nie mam słów"

2023-12-10 17:54

Modelka podzieliła się ze swoimi obserwatorami zdjęciami, na których widać jej zdemolowane mieszkanie. Zepsute okna, dywany, firanki, a nawet ściany zaskoczyły internautów. Okazuje się, że sprawca zniszczeń jest Karolinie Pisarek dobrze znany.

Jakiś czas temu Karolina Pisarek i Roger Salla zdradzili, że ich rodzina powiększyła się o kolejnego członka. Tuż po tym, jak para świętowała pierwszą rocznicę ślubu, zakochani podzielili się radosną nowiną, po której niemal natychmiast zaczęły spływać gratulacje i ciepłe słowa. Modelka chętnie dzieli się swoim szczęściem dlatego nikogo nie zdziwiło, że na jej Instagramie znalazło się urocze nagranie, na którym widać, że ukochany sprezentował jej biszkoptowego labradora. Simba, pierwszy czworonożny przyjaciel pary, doczekał się wówczas brata - Balu. Choć para zatrudniła nawet behawiorystę, by psy się ze sobą dogadały, to są rzeczy, których nie można przewidzieć. Mowa m.in. o ogromnych zniszczeniach, których sprawcami są czworonogi pary.

WERSOW O SWOJEJ PRZEMIANIE (O PIOSENCE "NIE WYPADA", FRYZURZE, DZIECIACH, FRIZIE I ŚWIĘTACH)

Karolina Pisarek - mieszkanie

Modelka wrzuciła na swojego Instagrama kilka relacji, z których wynika, że jej psy są niezłymi psotnikami. Simba i Balu mają w sobie ogromne pokłady energii, przez co czasem trudno ich ujarzmić. Widać po zdjęciach, że niektóre części domu Karoliny i Rogera są niemal zdemolowane. Psiaki pogryzły niemal wszystko, co się dało. Włącznie z oknami, dywanem i kanapą.

Simba był ogrodnikiem. Brał się za kwiaty. Ścianę obgryzł 2 razy i to delikatnie. I to tyle. O Balu niestety tego powiedzieć nie można (...) Nie mam słów - zdradziła gwiazda.

Na udostępnionych przez Karolinę Pisarek zdjęciach widać uszkodzone ściany, potargane firanki i pogryzione framugi okien.

Karolina Pisarek

i

Autor: Instagram/karolina_pisarek
Karolina Pisarek

i

Autor: Instagram/karolina_pisarek
Listen on Spreaker.