Karolina Charko & Piotr Lato przeciwko Wiolettcie Wojszwiłło & Jakubowi Zajączkowskiemu - BITWY. Kto wygrał?

2021-10-16 21:22
Karolina Charko & Piotr Lato Wioletta Wojszwiłło Jakub Zajączkowski
Autor: TVP

The Voice of Poland 12 - BITWY w najnowszej edycji właśnie się rozpoczęły. W poprzednim tygodniu mogliśmy zobaczyć ostatnia Przesłuchania w Ciemno, jednak teraz przyszła kolej na następny etap. Na scenie zmierzyły się dwa duety - Karolina Charko & Piotr Lato przeciwko Wiolettcie Wojszwiłło & Jakubowi Zajączkowskiemu. Kto wygrał muzyczne starcie?

The Voice of Poland 12 - BITWY 16.10.2021. W sobotnim odcinku programu do rywalizacji stanęły dwa duety z drużyny Marka Piekarczyka. Byli to Karolina Charko & Piotr Lato, a także Wioletta Wojszwiłło & Jakub Zajączkowski. Uczestnicy zaśpiewali piosenkę Daddy Lessons z repertuaru Beyonce & The Chicks. Niestety jak to w programach tego typu bywa, tylko jedna osoba - w tym przypadku tylko jeden duet, może przejść dalej. Kogo wybrał Marek Piekarczyk? Kto przeszedł do kolejnego etapu?

Justyna Steczkowska przesadziła? Ostro o uczestnikach The Voice of Poland!

Karolina Charko & Piotr Lato - Wioletta Wojszwiłło & Jakub Zajączkowski: BITWY. Kto wygrał?

Do następnego etapu 12. edycji programu The Voice of Poland zakwalifikował się duet Karolina Charko & Piotr Lato.To właśnie oni wygrali Bitwy, które odbyły się w sobotni wieczór 16 października. Jak poradzą sobie dalej? O tym przekonamy się już niedługo.

Sonda
The Voice of Poland 12 - kto jest najbardziej wymagającym trenerem?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze