Reality show

Kaja Kajuth z "Projekt Lady" przeszła wyjątkową metamorfozę! W programie była chłopczycą, a teraz to prawdziwa piękność!

Kaja Kajuth zdobyła popularność jako uczestniczka 2. edycji "Projekt Lady". Do programu trafiła jako chłopczyca, jednak, dzięki mentorkom i chęciom zmian, dotarła aż do finału! Okazuje się, że po latach dama z telewizyjnego programu wygląda zupełnie inaczej! Kaja Kajuth to dziś piękna kobieta! Jak wygląda i czym się zajmuje?

Spis treści

  1. "Projekt Lady" przez kilka lat zmieniał "niegrzeczne dziewczyny" w damy 
  2. Kaja Kajuth z 2. edycji "Projekt Lady" 
  3. Kaja Kajuth po latach. Niezwykła metamorfoza uczestniczki "Projekt Lady" 

"Projekt Lady" przez kilka lat zmieniał "niegrzeczne dziewczyny" w damy 

Projekt Lady to program Telewizji TVN, który zadebiutował w 2016 roku i doczekał się sześciu edycji. Jego założeniem była zmiana zbuntowanych dziewczyn w prawdziwe damy. Uczestniczki programu, pod okiem mentorek: Ireny Kamińskiej- Radomskiej oraz Tatiany Mindewicz-Puacz, a także przy wsparciu Małgorzaty Rozenek - Majdan, przechodziły nie tylko metamorfozy wyglądu, ale przede wszystkim zachowania i światopoglądu. 

Atrybutem dziewcząt biorących udział w "Projekcie Lady" były perły, które odpadająca z programu dziewczyna musiała oddać. Wraz z kolejnymi odcinkami widzowie byli świadkami przemian, które zachodziły w uczestniczkach. Wiele z nich zyskało w programie nie tylko dobre maniery, ale także cenne życiowe wskazówki. 

Program był emitowany w latach 2016 - 2021. Stacja zrezygnowała z kolejnych edycji ze względu na spadek oglądalności. 

Czytaj także: Natalia Lieber próbowała zostać damą w "Projekt Lady" i szukała miłości w "Love Island". Nie uwierzysz, jak dziś wygląda!

Kaja Kajuth z 2. edycji "Projekt Lady" 

Jedną z uczestniczek 2. odsłony programu "Projekt Lady" była Kaja Kajuth. Dziewczyna wyróżniała się chłopięcym wyglądem - nosiła krótkie włosy, stroniła od makijażu i ubierała się w luźne ciuchy. Najwygodniej było jej w dresach i sportowym obuwiu, a o szpilkach na jej nogach raczej nie było mowy. 

Czytaj także: Roksana Gac z "Projekt Lady" przeszła oszałamiającą metamorfozę. Dziś szykuje się do ślubu!

Pod okiem mentorek Kaja Kajuth przeszła metamorfozę - jej krótkie, ciemna włosy, zostały przefarbowane na blond a w garderobie zaczęły pojawiać się sukienki. Zbuntowana dziewczyna pokazała w programie swój charakter, ale widzowie zobaczyli także jej wrażliwą stronę, między innymi w odcinku, gdy do uczestniczek przyjechali bliscy. Dziewczyna była jedyną, do której nikt nie przyjechał. 

Nikt do tej pory nie pokazał jej, jak można wyglądać kobieco i podkreślać swoją urodę. Bardzo chciałaby się tego nauczyć. W domu dziecka nauczyła się być twardą i chce wyglądać jak twardzielka. Boi się okazywania kobiecości, gdyż utożsamia ją ze słabością. Mimo, że robi wrażenie stanowczej i twardej, łatwo ją urazić. Kaja wciąż poszukuje swojego miejsca w życiu. Ani w domu dziecka, ani w domach, do których trafiała, nie potrafiła się odnaleźć - można przeczytać w jej wizytówce na internetowej stronie Projekt Lady TVN.  

Chęć zmian i determinacja zaprowadziły ją aż do finału programu. Kaja zajęła w nim trzecie miejsce, przegrywając jedynie z Roksaną Gac i Julią Jaroszewską. 

SPRAWDŹ: Była gwiazdą "M jak miłość". Pijacki rajd przekreślił jej karierę!

Kaja Kajuth po latach. Niezwykła metamorfoza uczestniczki "Projekt Lady" 

Tuż po finale programu (w 2017 roku) Kaja Kajuth zdecydowała się na coming out. Poinformowała również swoich fanów, że przeprowadza się do Holandii. 

Była uczestniczka "Projekt Lady" nadal jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją już blisko 50 tysięcy osób. Właśnie tam Kaja dzieli się z fanami swoją największą pasją, jaką jest sport. 27- latka bierze udział w zawodach, a zdjęciami i filmikami z przygotowań dzieli się z fanami. 

Czytaj także: Maluba z "Projektu Lady" gwiazdą disco polo!

Uwagę przykuwa jednak coś innego! Po chłopczycy z "Projekt Lady" nie ma już śladu! Kaja przeszła metamorfozę i jest dziś piękną kobietą! Wróciła do ciemnych włosów, jednak teraz są one długie. Dodatkowo zmieniła się także jej sylwetka, co z pewnością jest zasługą intensywnych treningów. Na pierwszy rzut oka trudno skojarzyć ją z krótkowłosą uczestniczką programu sprzed sześciu lat. 

Zobacz na zdjęciach, jak dziś wygląda Kaja Kajuth z "Projekt Lady". 

QUIZ dla fanów "Zbuntowanego Anioła". Ile pamiętasz z serialu?

Pytanie 1 z 7
W jednym z odcinków Ivo stracił długie włosy. Jak do tego doszło?
Zbuntowany Anioł
Listen on Spreaker.