Gwiazdy

Maluba z "Projektu Lady" gwiazdą disco polo! W teledysku do jej utworu można zobaczyć m.in. Irenę Kamińską- Radomską!

Magdalena Lubacz, znana jako Maluba, jest zwyciężczynią 3. edycji programu "Projekt Lady". Po zakończeniu telewizyjnego show została influencerką, a teraz chce podbić rynek disco polo! W drugiej połowie czerwca 2023 roku miała premierę jej nowa piosenka, w której teledysku można zobaczyć m.in. mentorkę z programu, Irenę Kamińską - Radomską.

Spis treści

  1. Magdalena Lubacz z programu "Projekt Lady" 
  2. Maluba wykorzystała popularność zdobytą w "Projekcie Lady" 
  3. Uczestniczka "Projektu Lady" gwiazdą disco polo
  4. Dr Irena Kamińska- Radomska w teledysku do piosenki disco polo 
  5. Podsłuchaj piosenki "Hubba Bubba" w wykonaniu Maluby 
  6. Jak zmieniła się Magdalena Lubacz? 

Magdalena Lubacz z programu "Projekt Lady" 

Telewizyjny program "Projekt Lady", który doczekał się w Polsce sześciu sezonów, był szansą dla jego "niesfornych" uczestniczek. W każdej edycji pojawiało się kilkanaście dziewcząt, które do tej pory mocno imprezowały, nie stroniły od papierosów, alkoholu, mocnego makijażu i przekleństw. Pod okiem mentorek: Tatiany Mindewicz-Puacz oraz dr Ireny Kamińskiej -Radomskiej uczyły się dobrych manier, zmieniały światopogląd i zostawały damami. 

Zwyciężczynią 3. sezonu "Projektu Lady" została Magdalena Lubacz. Zdaniem mentorek to właśnie ona przeszła w tej edycji największą przemianę i najbardziej zadłużyła na wygraną. 

Czytaj także: Ułożone i skromne damy? Nic z tych rzeczy! Tak dziś wyglądają dziewczyny z "Projektu Lady"

Maluba wykorzystała popularność zdobytą w "Projekcie Lady" 

Udział w telewizyjnych programach często jest dla jego uczestników trampoliną do popularności. Tak było także w przypadku Magdaleny Lubacz, która po wygranej w "Projekcie Lady" została popularną influencerką. Kobieta, znana jako Maluba, zgromadziła już ponad 360 tysięcy fanów na Instagramie. Na zdjęciach, którymi regularnie dzieli się z obserwatorami, nie przypomina jednak skromnej damy z programu. Maluba może pochwalić się fantastyczną figurą, którą często eksponuje w kusych strojach. Magdalena Lubacz nie stroni także od sztucznych rzęs czy doczepianych włosów, których pozbyła się będąc uczestniczką "Projektu Lady". 

Kobieta utrzymuje jednak, że program dał jej dużo więcej niż przemianę zewnętrzną. 

Program odmienił całe moje życie. Gdyby nie to, to pewnie nadal mieszkałabym z rodzicami i nigdy nie odważyłabym się na wyprowadzkę i to od razu do stolicy! Niektórzy z Was myślą, że Projekt Lady to ściągnięcie rzęs czy paznokci i zakaz robienia zabiegów, bo „Pani Irenka nie byłaby dumna”... Po pierwsze upiększanie się nie świadczy o braku manier, pustactwie, statusie społecznym, empatii czy też inteligencji (...) - napisała dwa lata po zwycięstwie na Instagramie. 

Uczestniczka "Projektu Lady" gwiazdą disco polo

Niedawno Maluba mocno zaskoczyła swoich fanów. Zwyciężczyni "Projektu Lady 3" nagrała własną piosenkę disco polo! "Hubba Bubba", bo tak nazywa się utwór, trafił do sieci 22 czerwca 2023 roku. W ciągu zaledwie kilku dni teledysk na YouTube obejrzało blisko 200 tysięcy osób. Nie wiadomo jeszcze, czy piosenka w wykonaniu damy ma szanse stać się hitem, jednak sama Magdalena Lubacz jest z niego bardzo dumna. 

Nie mogę w to uwierzyć! Premiera za mną, a mój utwór jest już dostępny na wszystkich platformach streamingowych i na YouTube! To niesamowite uczucie zobaczyć, jak moje marzenia stają się rzeczywistością. Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie i ciepłe słowa, które otrzymałam w związku z tą premierą. To dla mnie ogromna motywacja do dalszej pracy! - napisała w jednym z najnowszych postów na Instagramie. 

Dr Irena Kamińska- Radomska w teledysku do piosenki disco polo 

W teledysku do piosenki Maluba pojawia się w dwóch sukienkach: dopasowanej złotej oraz obszernej czerwonej "księżniczce". Jak zdradziła fanom w mediach społecznościowych, na planie czuła się jak księżniczka. Klip do "Huby Bubby" nawiązuje do programu "Projekt Lady". Za siedzącą przy stole Malubą można więc dostrzec portret mentorki dr Ireny Kamińskiej- Radomskej. 

Na zdjęciu możecie zobaczyć na obrazie Panią Irenkę - nie bez powodu! W teledysku macie odpowiedź czego symbolem jest ten obraz 😌 A Pani Irence dziękuje za to, że jako jedyna z osób tworzących program w którym występowałam, do dziś ma ze mna kontakt, regularnie się spotykamy i zawsze mnie wspiera nawet w tych „kontrowersyjnych” działaniach! Dziękuje - wyjaśniła swoim fanom Maluba. 

Podsłuchaj piosenki "Hubba Bubba" w wykonaniu Maluby 

Jak zmieniła się Magdalena Lubacz? 

Maluba zyskała popularność dzięki programowi "Projekt Lady". Kiedy pojawiła się w programie, była dziewczyną, która twierdziła, że "bez doczepów jest nikim". Podczas trwania programu mentorki zadbały, by jej wygląd znacznie się zmienił. Magdalena Lubacz zamieniła wyzywające stroje na skromne ubrania i zrezygnowała z bardzo mocnego make-upu. 

Po zakończeniu programu Maluba zbliżyła się do poprzedniego wyglądu, jednak nie jest w tym wszystkim wulgarna. Pomimo, że nadal ma sztuczne rzęsy i doczepione włosy, prezentuje się z klasą. Fani na Instagramie nie szczędzą jej komplementów. Zobacz w galerii, jak zmieniła się Magdalena Lubacz z "Projektu Lady"! 

Listen on Spreaker.