Kaja Gniecioszek - kim jest? Objawienie muzycznej sceny z anielskim głosem

2022-06-16 9:45
Kaja Gniecioszek - kim jest? Objawienie muzycznej sceny z anielskim głosem
Autor: screen z teledysku na YouTube: KAJA GNIECIOSZEK - Głowa do góry (Official Video) / Lemon Records Kaja Gniecioszek - kim jest? Objawienie muzycznej sceny z anielskim głosem

Rozśpiewana, uśmiechnięta i energiczna - Kaja Gniecioszek to prawdziwe objawienie muzycznej sceny! Już od dziecka wiedziała, że chce śpiewać i małymi krokami szlifowała swój talent. Teraz współpracuje z czołowymi kompozytorami w naszym kraju i zachwyca swoją muzyką. Co trzeba wiedzieć o nastolatce, która swoim głosem wywołuje ciarki na ciele? Przekonajcie się i koniecznie poznajcie ją bliżej już teraz!

Kaja Gniecioszek przyciąga uwagę słuchacza już od pierwszych dźwięków. Za sprawą swojego wyjątkowego głosu w najbliższych miesiącach ma szansę zrobić ogromne zamieszanie na muzycznym rynku. Choć warto zauważyć, że młoda artystka już od dłuższego czasu robi furorę i ma swoich wiernych fanów w internecie. Teraz jednak zamierza zdobyć serca szerszego grona odbiorców, a to wszystko za sprawą 59. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu 2022. Bierze udział w Konkursie Debiuty z taneczną, energiczną i przede wszystkim motywującą piosenką Głowa do góry. Kim jest Kaja Gniecioszek? Od zawsze marzyła, by śpiewać i występować przed liczną publicznością. Nie tylko śpiewa, ale też sama pisze oraz komponuje utwory. Pierwszą warstwę liryczną piosenki napisała mając zaledwie 8 lat, a jej debiutancki, doskonale przyjęty singiel nosi tytuł Nie wymazał czas.

Roztańczona Kaja Gniecioszek w teledysku Głowa do góry! Internauci zachwyceni tym widokiem

Kaja Gniecioszek - teledysk do piosenki "Głowa do góry"

Kaja Gniecioszek - kim jest? 

Kaja Gniecioszek urodziła się 12 czerwca 2007 roku w Kostrzynie nad Odrą. Od najmłodszych lat wykazywała zamiłowanie do śpiewania i pisania autorskich tekstów piosenek. Nastolatka szlifuje swój głos w Poznaniu, utwory nagrywa w Krakowie, Zielonej Górze, czy chociażby Warszawie. W talent Kai uwierzyli czołowi polscy kompozytorzy i tekściarze.

Festiwal Opole 2022 - kiedy i kto wystąpi? [DATA, GWIAZDY, PROGRAM, BILETY]

Kompozytorem ostatniej piosenki Kai Gniecioszek jest Marcin Nierubiec, który w przeszłości współtworzył hity dla Gromeego (Open Up Your Heart i Hope [Glory For The Heroes], Cracow in the Crown), Krzysztofa Krawczyka, Maryli Rodowicz, czy chociażby Dody. Za piosenkę Głowa do góry, odpowiada też Marek Dutkiewicz. Wybitny muzyk współtworzył takie przeboje jak Aleja gwiazd (Zdzisława Sośnicka), Cicho (Ewa Farna), Dmuchawce, latawce, wiatr (Urszula), Malinowy król (Urszula), Jolka, Jolka Pamiętasz (Budka Suflera), czy chociazby Szklana pogoda (Lombard).

Kaja Gniecioszek - piosenki

Jakie piosenki ma na koncie Kaja Gniecioszek? Współpraca z jednym z najwybitniejszych tekściarzy naszych czasów, Markiem Dutkiewiczem, przynosi ogromne efekty. Dowodem tego jest cover kultowego utworu Aleja Gwiazd. W wersji Kai został on utrzymany w reggae'owym klimacie. Kaja Gniecioszek ma na koncie takie utwory jak: Marzenia me, Jeszcze raz, czy debiutanckie Nie wymazał czas. Nastolatka obecnie nie odpoczywa, tylko pracuje nad nowym materiałem, który już niedługo będziecie mieli przyjemność usłyszeć. Kaja Gniecioszek jest wokalistką, na którą zwracamy Waszą uwagę! Młoda, utalentowana, mająca wyjątkowy głos, który podczas śpiewania na żywo może wywoływać ciarki na całym ciele! 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze