Roztańczona Kaja Gniecioszek w teledysku Głowa do góry! Internauci zachwyceni tym widokiem

2022-06-14 14:58

Kaja Gniecioszek nie zwalnia tempa! Młoda wokalistka pokazała nowy teledysk do utworu "Głowa do góry", w którym nie tylko śpiewa, ale również tańczy. Internauci nie mogą wyjść z podziwu!

Kaja Gniecioszek to młoda wokalistka z Korzystana nad Odrą, która nie tylko śpiewa, ale również pisze i komponuje piosenki. Dostała się do Konkursu Debiutów na 59. Festiwal Piosenki w Opolu. Tam zaśpiewa utwór "Głowa do góry" do którego muzykę skomponował Marcin Nierubiec, a tekst napisał Marek Dutkiewicz. To właśnie do tej piosenki Kaja postanowiła nakręcić profesjonalny klip. W teledysku zaśpiewała, a także pokazała swoje tanecznie umiejętności. Czy to właśnie ten singiel okaże się przepustką do wielkiej kariery?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Festiwal Opole 2022 - kiedy? Debiuty i Premiery są już znane!

Teledysk "Głowa do góry" zachwycił słuchaczy

W połowie maja 2022 wytwórnia Lemon Records pokazała w serwisie YouTube nowy teledysk Kai Gniecioszek do utworu "Głowa do góry". To bardzo energiczny i taneczny przebój, który według jednego z komentujących "motywuje do działania". Fani nie ukrywają zachwytu nad piosenką. Poniżej możecie przeczytać przykładowe komentarze.

"Klip świetny, dokładnie taki jaki powinien być w takiej piosence"

"Mogłabym słuchać bez końca!"

"Świetny utwór. Nóżka mi sama chodzi"

"Ale to dobre! Brzmi wakacyjnie <3"

"Teledysk profeska, a piosenka jeszcze lepsza"

Kim jest Kaja Gniecioszek?

Kaja Gniecioszek urodziła się 12 czerwca 2007 roku. Od najmłodszych lat była związana z muzyką. Swój pierwszy tekst napisała mając zaledwie 8 lat! Pierwszą oficjalną kompozycją pochwaliła się we wrześniu 2019 roku, kiedy światło dzienne ujrzała piosenką "Nie wymazał nas czas". Teledysk do tego numeru obejrzało ponad 111 tyś. osób. Nagrywa w Zielonej Górze, Krakowie i Warszawie, ale swój wokalny warsztat szlifuje w Poznaniu. Podjęła również współpracę z tekściarzem Markiem Dutkiewiczem, który napisał "Aleję Gwiazd" oraz "Głowę do góry". Młoda wokalistka aktywnie udziela się na Facebooku i Instagramie oraz można już usłyszeć w największych rozgłośniach radiowych.

Sonda
Podoba Ci się piosenka Kai Gniecioszek "Głowa do góry"?