Kacper Blonsky - TEKST Eluwina. O czym jest piosenka?

2019-10-03 10:30 MK
Kacper Blonsky
Autor: Youtube/Kacper Blonsky

Kacper Blonsky ma powody do radości! Jego pierwsza piosenka Eluwina to prawdziwy hit internetu. W niecały tydzień od premiery, klip do utworu został odtworzony przez internautów ponad 3 miliony razy. Co więcej, nie schodzi on z pierwszego miejsca listy najchętniej oglądanych materiałów udostępnionych w serwisie YouTube. Na ESKA.pl prezentujemy tekst kawałka Eluwina. Sprawdźcie już teraz, o czym jest ten utwór.

Kacper Blonsky - Eluwina to pierwszy singiel młodego twórcy internetowego, który zadebiutował na jego kanale pod koniec września. Już teraz, zaledwie kilka dni po premierze, można mówić o prawdziwym sukcesie. Licznik wyświetleń pod klipem pokazuje ponad trzy miliony, co umożliwiło zajęcie 1. miejsca na karcie na czasie. Patrząc na liczbę subskrybentów kanału Kacpra Błońskiego, można się było tego spodziewać. Na tę chwilę, chłopaka obserwuje blisko 400 tysięcy użytkowników serwisu YouTube. Wraz ze wzrostem popularności piosenki, ta liczba z pewnością wzrośnie.

Kacper Blonsky - Eluwina. Co to znaczy?

Wiele osób, które słuchały kawałka Kacpra Błońskiego, z pewnością zastanawiało się, czym jest tytułowa Eluwina. Otóż, to po prostu forma przywitania, pochodząca od zwrotu "elo". Synonimami zwrotu są między innymi "siema" czy "cześć". O czym śpiewa Kacper Blonsky w swoim hicie? Zobacz tekst poniżej.

Kacper Blonsky - Eluwina tekst

Eluwina! x2
Tak każdy dzień się mój zaczyna
Eluwina!
Dla ojca, matki, córki, syna
Eluwina! x3

Koszulki nie znajdziesz na moim ciele
Chyba że zimno lub jestem w kościele
Żadnej nie noszę, choć mam ich tak wiele
Spytasz mnie - czemu? W sumie sam nie wiem

Spodnie założę, buty zabierę
A jak pójdę na fejm, to wezmę przecierę
Nie stanę w miejscu, rozwijam karierę
A tak się przywitam, jak spotkam Kosterę

Refren

Jak to się rozkręciło, co?
Wszystko to z eluwiną!
Bo witam się tak z rodziną
Witasz się tak z dziewczyną, ej
Ty tylko szama i wino
A ja tak jak Al Pacino
Ze mną to życie jak kino
Chcesz zostać moja jedyną?

Refren

Najnowsze