Justin Bieber w Polsce w innym terminie! Kiedy wystąpi i co z biletami? [DATA, BILETY]

2022-10-07 10:25
Justin Bieber w Polsce w innym terminie! Kiedy wystąpi i co z biletami? [DATA, BILETY]
Autor: Universal Music Poland Justin Bieber w Polsce w innym terminie! Kiedy wystąpi i co z biletami? [DATA, BILETY]

Justin Bieber ogłosił, że trasa koncertowa Justice World Tour została przełożona. Wszystkie pozostałe terminy jego światowej trasy koncertowej, w tym ten dotyczący Polski, przesunięto na kolejny rok. Co z biletami? Czy znana jest nowa data? Poznajcie szczegóły już teraz.

Justin Bieber w Polsce 2023 miał dać wyjątkowy i niezapomniany koncert. Tak też będzie, ale w zupełnie innym terminie. Dowiedzieliśmy się tego 6 października 2022, gdy artysta ogłosił, że pozostałe terminy jego trasy koncertowej Justice World Tour zostały przełożone. Trasa pierwotnie miała rozpocząć się w 2020 roku, ale została przełożonaz powodu trudnej sytuacji epidemicznej na całym świecie. Ostatecznie tournee Biebera rozpoczęło się w lutym tego roku w San Diego w Kalifornii, a artysta zagrał do tej pory w dziesięciu krajach na trzech różnych kontynentach.

Koncerty 2023 - te gwiazdy przyjadą do Polski i dadzą niezapomniane show!

Justin Bieber wrócił z nową płytą. To właśnie te piosenki znajdują się na krążku

Justin Bieber - koncert w Polsce

6 września Justin po raz pierwszy ogłosił, że zrobi sobie przerwę w koncertowaniu stawiając swoje zdrowie jako priorytet. Po tej wiadomości, 15 września ogłosił, że odwoła dwanaście terminów koncertów aż do 18 października. W związku z dzisiejszym ogłoszeniem pozostałe daty zostały oficjalnie przesunięte. Dotyczy to także koncertu w Polsce. Informacja o nowej dacie koncertu w Krakowie w ramach trasy Justice World Tour zostanie przekazana w najszybszym możliwym terminie. Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują ważność. 

Koncerty w Polsce 2023 - kto wystąpi? [KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIASTA]

Sonda
Na czyj koncert czekasz najbardziej?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze