Justin Bieber i Ariana Grande sprzedają singiel za 5 dolarów. Desperacja - mówią internauci

2020-05-14 15:55 MK
Justin Bieber Ariana Grande
Autor: SB Projects/First Responders Chi/Ferrari Press/East News

Ariana Grande i Justin Bieber zaprezentowali światu wspólny utwór Stuck With U, z którego dochód ma trafić do dzieci osób związanych z służbą zdrowia. Za pośrednictwem mediów społecznościowych, artyści ogłosili, że w ciągu jednej doby, na oficjalnej stronie wokalisty będzie można nabyć singiel w wersji CD za jedyne pięć dolarów. Nie każdemu jednak spodobał się ten pomysł. Część internautów uznała, że gwiazdy robią to, by podnieść swój wynik na listach przebojów. Więcej na ESKA.pl.

Justin Bieber i Ariana Grande - duet Stuck With U to zdecydowanie jedna z najgorętszych premier zeszłego tygodnia. Zarówno kanadyjski wokalista, jak i amerykańska wokalistka są obecnie najgorętszymi nazwiskami w muzyce, a o ich współpracy spekulowano od lat. Artyści posiadają bowiem tego samego menadżera - Scootera Brauna, z którym mocno skłócona jest Taylor Swift. Ari i Justin zdecydowali, że ich duet będzie czymś więcej niż tylko przyjemną piosenkę ukierunkowaną na podbicie światowych list przebojów i połączyli swoje siły, by stworzyć charytatywny singiel, mający na celu zafundowanie stypendiów dla dzieci pracowników służby zdrowia, ratowników medycznych, funkcjonariuszy policji i strażaków służących na froncie podczas globalnej pandemii koronawirusa. W ten oto sposób powstał kawałek Stuck With U.

W czwartek 14 maja, za pośrednictwem mediów społecznościowych, Justin Bieber poinformował fanów, że przez najbliższą dobę, wszyscy zainteresowani mogą nabywać najnowszy singiel w wersji CD z autografami zarówno jego, jak i Ariany, za jedyne pięć dolarów. Co prawda, oferta dotyczy tylko osób mieszkających w Stanach Zjednoczonych, ale jak można było się spodziewać - od razu spotkała się z wielkim zainteresowaniem. Kto nie chciałby autografu tak wielkich gwiazd za tak niewielką cenę? Jak się okazuje, są i tacy, którzy w działaniu Justina wywęszyli podstęp.

Hotplota.pl: Meghan czyta synkowi, Bieber tańczy w piżamie, Gaga wydaje płytę!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Justin Bieber - nowa piosenka 2020

Choć Justin Bieber zapowiedział, że cały dochód ze sprzedaży Stuck With U zasili konto organizacji 1st Responders Children's Foundation, nie wszyscy docenili jego gest. Wielu internautów uznało, że artysta chce taką promocją wywalczyć debiut na pierwszym miejscu list przebojów, co jest bardzo prestiżowym osiągnięciem. Artyście wypomniane zostało, że niedługo po wydaniu singla Yummy, zorganizował podobną akcję marketingową tylko po to, by zapewnić sobie miejsce na szczycie HOT 100 Billboardu. Co więcej, mimo że od premiery singla zapowiadającego album Changes minęło już kilka miesięcy, nie wszyscy otrzymali swoje produkty.

W obronie artystów stanęli ich wielbiciele, którzy zgodnie orzekli, że każda forma pomocy na rzecz potrzebujących jest dobra i zapowiedzieli zakup singla.

Najnowsze