Julia Kwiatkowska debiutuje nową wersją hitu Katy Perry! Wyjątkowy cover wbija w fotel!

2019-11-15 13:06 RW
Julia Kwiatkowska debiutuje nową wersją hitu Katy Perry! Wyjątkowy cover wbija w fotel!
Autor: MyMusic Julia Kwiatkowska debiutuje nową wersją hitu Katy Perry! Wyjątkowy cover wbija w fotel!

Młoda, zdolna, pełna energii i pozytywnego nastawienia - Julia Kwiatkowska - wrzuciła do sieci szósty w swojej karierze cover. Wcześniej nowe życie tchnęła w hit Margaret, Lady Gagi, Queen czy Ewy Farnej, a teraz wzięła na swój warsztat utwór, za który odpowiada Katy Perry. To jedna z najbardziej sentymentalnych i przejmujących wersji tego kawałka, jaki znajdziecie w sieci. Przekonajcie się sami - na ESKA.pl, tym bardziej, że przygotowaliśmy dla was dużą niespodziankę!

Julia Kwiatkowska czaruje głosem w nowej wersji wielkiego hitu Katy Perry. Uzdolniona wokalnie dziewczyna postanowiła odświeżyć utwór zatytułowany The One That Got Away, który w najwyższym momencie popularności, czyli w październiku i listopadzie 2011 roku, zajmował miejsce 3. na liście najpopularniejszych singli w Stanach Zjednoczonych. Pod wyjątkową wersją Polki znaleźć można same pozytywne komentarze, pokazujące, że Julia może liczyć na wsparcie fanów. Co więcej oczarowała również osoby, które wcześniej nie znały jej twórczości. Przejrzeliśmy i odsłuchaliśmy kilka innych coverów singla Katy Perry i śmiało możemy stwierdzić, że wersja, za którą odpowiada Julia Kwiatkowska, jest jedną z najlepszych wersji w sieci. Zdecydowanie amerykańska gwiazda powinna jej posłuchać! Tymczasem przekonajcie się sami odpalając nową odsłonę wielkiego hitu. 

18-letnia gwiazda internetu po serii coverów, szykuje się do wydania pierwszego w karierze singla. Czekacie? Mamy bardzo dobre informacje dla wszystkich fanów młodej wokalistki. Przedpremierowo, tylko na ESKA.pl, już w poniedziałek - 18 listopada 2019 - o godzinie 16:00 w całości opublikujemy debiutancki teledysk wokalistki, o której już wkrótce może być bardzo głośno. Jak brzmi piosenka Serce siłą? Co dzieje się w teledysku? Warto czekać i odliczać czas do ekskluzywnej premiery razem z nami! 

Julia Kwiatkowska - kim jest?

Julia Kwiatkowska to uzdolniona wokalnie, piękna 18-latka z okolic Katowic, która została odkryta przez MyMusic w trakcie konkursu #waytoyoungstars, organizowanego przez wytwórnię. Dotychczas Julia może pochwalić się już kilkoma ciekawymi występami przed publicznością - pojawiła się w supporcie Lady Pank oraz zaprezentowała się wokalnie razem z Wojciechem Cugowskim i Robertem Janowskim w ramach koncertu kolęd. W tym roku wzięła udział też w specjalnym pokazie talentów w strefie Teen Con podczas Young Stars Festival 2019, gdzie ostatecznie została dostrzeżona i niedługo później wspólnie z ID Records nagrała swój debiutancki singiel we współpracy z autorami światowej sławy gwiazd m.in. Kelly Clarkson. Julia jest obecnie Artystką MyMusic prowadzoną przez ID Records - nowy label partnerski MyMusic.

ID Records to nowe wydawnictwo muzyczne zajmujące się artystami kompleksowo – od przygotowania i produkcji singla, przez etap podpisania umów wydawniczych z wytwórnią po promocję i dedykowany, indywidualny management. Kluczowym elementem projektu jest tożsamość muzyczna Artysty – tytułowe ID w nazwie, na bazie którego budowana jest cała strategia działań z Artystą. Dystrybucyjnym partnerem ID Records jest MyMusic, dzięki której przygotowane w ID Records utwory trafiają do mediów i szerokiej publiczności. Obecnie z ID Records pracuje już kilku artystów, w tym znane osoby z popularnych talent-show. Ich single zostaną zaprezentowane już na początku przyszłego roku.

Najnowsze