Bedoes nie ma sobie równych. Nowa płyta rozbija bank jeszcze przed premierą!

2019-11-14 16:48
Bedoes nie ma sobie równych. Nowa płyta rozbija bank jeszcze przed premierą!
Autor: Fot. Karol Makurat/REPORTER / EAST NEWS Bedoes nie ma sobie równych. Nowa płyta rozbija bank jeszcze przed premierą!

Bedoes, co jakiś czas zaskakuje swoich fanów nowymi utworami jednocześnie promując nowy album Opowieści z Doliny Smoków. Krążek w całości pojawi się pod koniec listopada, ale już teraz - przed jego premierą - święci ona tryumfy na wielu zestawieniach. Co wiadomo o nowym krążku jednego z najważniejszych raperów w Polsce? Sprawdźcie garść informacji i posłuchajcie utworów artysty - na ESKA.pl

Bedoes jest jednym z najbardziej aktywnych muzycznie raperów w 2019 roku. Borys Przybylski, bo tak naprawdę nazywa się "Bedi" - tak jak jego fani - odlicza dni do wydania albumu, który nosi tytuł Opowieści z Doliny Smoków. Do premiery płyty pozostało jeszcze kilkanaście dni, a ta już rozbiła bank. Wszystkie trzy utwory artysty, które promują nadchodzące wydawnictwo, znalazły się w pierwszej trójce najpopularniejszych filmów na polskim YouTube. Ogromny sukces zaliczył m.in. drugi singiel. Piosenka zatytułowana Jesteś piękniejsza niż na zdjęciach (na zawsze), w niespełna 5 dni zebrała 4 miliony wyświetleń i błyskawicznie znalazła się na szczycie najpopularniejszego serwisu wideo na świecie. Co więcej wszystkie trzy wydane do tej pory utwory aktualnie znajdują się w pierwszej trójce polskiego Spotify. Śmiało można stwierdzić, że raper w ostatnim czasie nie daje szans swoim kolegom z branży.

Zobacz: Taco Hemingway - CENY BILETÓW. Ile kosztuje wstęp na koncert Taco? [TRASA 2020]

Jesteś ładniejsza niż na zdjęciach (na zawsze) walczy o wasze głosy w Podwójnej Gorącej 20 Radia ESKA

Bedoes - płyta Opowieści z Doliny Smoków

Opowieści z Doliny Smoków to bezkompromisowa wycieczka po uczuciach człowieka doświadczonego przez zepsuty świat. Miłość i poszukiwanie szczęścia staje naprzeciw złym ludziom, dużym pieniądzom i dziewczynom bez zahamowań. W sumie to trzeci legalny krążek artysty. 

Nowa płyta Bedoesa to dyskusja z otaczającą rzeczywistością i próba odnalezienia wartości cennych dla samego artysty i odrzucenia tych, które sprowadzają na sam dół. Raper zaprasza nas do świata pełnego pokus i stara sobie z nimi radzić układając życie tak by czerpać z niego jak najwięcej, bardziej zwracając uwagę na uczucia niż dobra materialne. Tytuł krążka to alegoria do złego świata przepełnionego złymi ludźmi. Reprezentant SBM Label ukazuje rzeczywistość w ciemnych barwach, starając się być rycerzem dla siebie i swoich bliskich. Warto dodać, że to pierwszy raz gdy Bedoes pracuje nad legalną płytą bez Kubiego Producenta. Muzyką przy projekcie zajął się legendarny w środowisku Lanek. Sklepowa premiera już 29 listopada, ale krążek możecie nabyć w przedsprzedaży.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze