Tata Sary Egwu-James śpiewa Englishman in New York! To wykonanie podbija świat!

Loui & John przerobili utwór Englishman in New York! Polacy podbiją świat?
Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy Loui & John przerobili utwór Englishman in New York! Polacy podbiją świat?

Jak brzmiałby Englishman in New York w 2021 roku? Polski duet Loui & John odpowiada na to pytanie, prezentując klasyk lat osiemdziesiątych w tanecznej, letniej odsłonie! Poznajcie go i oceńcie już teraz!

Nowości Muzyczne 2021: DJ Loui PL i wokalista John James zapowiadali singiel, który zna chyba każdy. Pomysł na stworzenie house'owej wersji Englishman in New York, Stinga narodził się podczas podróży samochodem na jeden z koncertów. Chłopaki znają się na odświeżaniu i reinterpretacji hitów jak mało kto - mają za sobą występy na Sunrise Festival, Good Music Festival oraz niezliczone koncerty w klubach. Garściami czerpią z przebojów lat 80. i 90., otwarcie mówiąc, że hity z tamtych lat ukształtowały ich muzycznie.

Sara Egwu-James - jak wyglądała jej droga do zwycięstwa?

Englishman in New York 2021 - nowa wersja

Energetyczny singiel Englishman 2021 został przetestowany przez nich jeszcze przed pandemią podczas imprez w największych polskich klubach - każdorazowa ekscytacja publiczności na ten numer spowodowała, że Loui & John postanowili wydać oficjalnie ten singiel i spróbować swoich sił w mainstreamie.

Propozycja od poznańskiego duetu z poszanowaniem do oryginalnej kompozycji, klimatem nawiązuje do obecnych światowych trendów muzycznych z pogranicza pop, house i elektroniki. Jako obecne inspiracje wskazują przeboje trio MEDUZA czy Purple Disco Machine.

Najnowsze