Sara Egwu-James - w małym ciele, wielki głos. SZOK na twarzy trenerów The Voice Kids 4

Sara Egwu-James - w małym ciele, wielki głos! Trenerzy The Voice Kids 4 byli w SZOKU!
Autor: TVP Sara Egwu-James - w małym ciele, wielki głos! Trenerzy The Voice Kids 4 byli w SZOKU!

The Voice Kids 4 rusza już 27 lutego. Jedną z uczestniczek będzie Sara, którą Cleo porównała do młodej Whitney Houston. Przekonajcie się o trafności tego porównania już teraz oglądając wideo!

Sara Egwu-James to 12-latka z głosem diwy! Trenerzy The Voice Kids 4 oniemieli, co widać było po ich reakcji. Najbardziej zszokowana była Cleo, która w pewnym momencie złapała się za głowę będąc zaskoczona skalą głosu młodej dziewczyny. To właśnie wykonawczyni hitu Łowcy gwiazd, postanowiła porównać Sarę Egwu-James do Whitney Houston: - Myślałam, że masz na imię Whitney. Śpiewasz emocjami. Trafiasz nas centralnie prosto w serce. Jestem totalnie zahipnotyzowana - wyznała poruszona i zaskoczona Cleo po występie 12-letniej Sary Egwu-James, która już w 27 lutego, podczas pierwszych Przesłuchań w Ciemno czwartej edycji muzycznego show TVP2 zaśpiewa utwór Anyone z repertuaru Demi Lovato. 

The Voice Kids 4: Sara Egwu-James - 12-latka z głosem diwy! Trenerzy oniemieli

Fragment sobotniego występu utalentowanej Sary możecie zobaczyć już teraz w naszym wideo. Niezwykły głos i dojrzała interpretacja 12-latki oszołomiła nie tylko Cleo ale również Dawida Kwiatkowskiego oraz Tomsona i Barona z zespołu Afromental.

Już wiemy po co to wszystko robimy, po co tu jesteśmy - żeby usłyszeć ciebie i przeżyć to razem z tobą. Dziękuję ci z głębi serca - wyznał podekscytowany Tomson. 

Jeżeli kto się mnie spyta, dla kogo jest program The Voice Kids od razu powiem dla takiej Sary - mówił Dawid Kwiatkowski, który próbował ukryć łzy wzruszenia po występie 12-latki.

Sara Egwu-James - kim jest?

Sara Egwu-James rozpoczęła swoją przygodę ze śpiewem sześć lat temu, kiedy wygrała pierwszy w życiu konkurs wokalny. Od tamtej pory nie wyobraża sobie życia bez muzyki. Talent wokalny szlifuje w Państwowej Szkole Muzycznej pierwszego stopnia w Słubicach, gdzie uczęszcza też do Miejskiego Ośrodka Kultury SMOK. Udział w programie był wielkim marzeniem. 

Cały występ Sary oraz innych uczestników czwartej edycji The Voice Kids już 27 lutego 2021 o godzinie 20:00 w TVP2! 

Najnowsze