Zara Larsson zaśpiewała w piosence Joanny Liszowskiej! Będzie światowy hit?

2019-06-18 11:00
Zara Larsson zaśpiewała w piosence Joanny Liszowskiej! Będzie światowy hit?
Autor: Zaraz Larsson (fot. Face to Face/REPORTER / EAST NEWS) //// Joanna Liszowska (screen z teledysku na YouTube: Joanna Liszowska - Into U) Zara Larsson zaśpiewała w piosence Joanny Liszowskiej! Będzie światowy hit?

Joanna Liszowska niespodziewanie wydała swój pierwszy w karierze singiel! Aktorka, którą znacie z serialu Przyjaciółki, przy utworze zatytułowanym Into U współpracowała z czołowymi gwiazdami szwedzkiego rynku muzycznego. O czym śpiewa gwiazda szklanego ekranu? Co o utworze sądzą internauci? Przekonajcie się słuchając i sprawdzając na ESKA.pl

Joanna Liszowska - piosenka Into U rozpoczyna nowy etap w karierze gwiazdy. Aktorka od zawsze marzyła o tym, by wydać swój singiel, który zostanie stworzony w profesjonalnym studio nagraniowym. Długo przygotowywała się do debiutu na muzycznym rynku, ale gdy uznała, że to już czas, to zrobiła to z mocnym uderzeniem. Jej utwór współtworzył szwedzki zespół producentów, który odpowiada za wiele przebojów Eurowizji! Nad brzmieniem piosenki Into U czuwał Dimitri Stassos oraz  Ten pierwszy współpracował m.in. z Olą Svenssonem, a drugi współtworzył hit Margaret, What You Do.

Zara Larsson u Joanny Liszowskiej - piosenka Into U

Mocny skład producencki utworu Into U, to nie wszystko! W piosence wspierającą wokalistką została Zara Larsson, czyli artystka znana z takich hitów, jak: Lush Life, Uncover, Never Forget You z MNEK, Symphony z Clean Bandit czy This Ones For You z Davidem Guettą. Już od pierwszych dźwięków słychać, że piosenka wyprodukowana jest przez utalentowanych muzyków. Mocny wokal Liszowskiej dobrze łączy się z dźwiękami energetycznego popu. Into U swoją premierę miało wraz ze zmysłowym teledyskiem. Obok aktorki pojawia się Eric Folly, którego znać możecie z serialu Barwy Szczęścia. Reżyserem klipu jest Alan Kępski i... sama Joanna Liszowska. Oprócz tego wspomagali ich m.in. Maciek Domagalski, Janusz Wojtczak i Marta Kuliga.

Into U - o czym jest piosenka Liszowskiej?

Wiele osób twierdzi, że piosenka Into U śpiewa o byłym mężu, z którym aktorka była przez 8 lat. W utworze padają słowa:

Nie chcę mówić do widzenia (...) Wiem, że się myliłam, wiem, że jesteś tym jedynym (...) niech stanie się cud, przywróćmy piękno dziś wieczorem.

Najnowsze